Opinie o Welt cargo w Hamburg

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Welt cargo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Welt cargo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Welt cargo w Hamburg

Den Nowy wpis

No powiem Ci, że czasami można sie pomyslić faktycznie

robbie Nowy wpis

mój znajomy ma możliwość podjęcia pracy w Welt cargo podobno w Warszawie. Nie jesteśmy jednak do końca w stanie nawet znaleźć ich na mapie miasta, bo informacje o nich są aż tak bardzo uszczuplone w sieci. Dlatego jeśli ktoś z Was ma jakieś dodatkowe info na temat chociażby kontaktu do nich to proszę podrzućcie

jasiek Nowy wpis

a jak ygląda praca w Welt cargo? nie wiem jak konkretnie mam tam się odnaleźć, bo działam w podobnej branży, ale jednak nie miałem doswiadczenia takiego jak oni wymagają w tych ogłoszeniahc, więc też nie wiem czy na pewno to jest dobra droga.. czekam na informacje nowe odnośnie atmosfery u nich jaka panuje.

Bzyk Nowy wpis

Witam, czy ktoś miał możliwość pracy w Welt Cargo w minionym roku? Chciałbym się dowiedzieć jakie są perspektywy pracy na najbliższy rok, czy będą kogoś poszukiwali do siebie. Jestem zainteresowany podjęciem pracy na odpowiednim poziomie, w dobrej atmosferze i ze sprzyjającymi warunkami finansowymi. Są w stanie to zapewnić?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Welt cargo? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
ja c.d

oczywiście żadnego oryginału umowy pocztą nie otrzymałam, firma zamilkła ...śmierdziało mi to zresztą od początku korespondencji, brak ich strony www, lewa umowa, lewe adresy, jakieś kontenery, kombinacje.. zaczęłam węszyć i olałam (usunięte przez administratora) A.,Warszawa

sądzę, że to szukanie frajerów do pracy za darmo namawiali mnie do szybkiego podpisania jakiejś pseudo umowy , online, nie będącą nawet formalnym stosunkiem pracy, tylko jakimiś warunkami wyssanymi z palca, gdzie każdy może wstawić lewy podpis.. jak poprosiłam o oryginał umowy z podpisami prezesa, firma zapadła się pod ziemie, cisza nastała... adres sprawdzałam , pod ich rzekomym adresem, siedzibę i nazwę miała całkiem inna firma...więc nad czym tu dyskutować jeszcze... A.

Witam. Policja jest bezradna.

Ja na szczęście nie wysłałem dalej pieniędzy. Z mojego banku dostałem informację, że pieniądze które mi przesłali na konto pochodzą z kradzieży. Odesłałem je w ten sam dzień. A ludzie z Welt Cargo byli bardzo tym zdziwieni.

APH

hej, wiesz, problemów z tej firmy nie miałam, bo dokładnie to samo zrobiłam - przelałam dalej ale idę na policję z tym, bo po prostu zostaliśmy oszukani i dlaczego nie mówiąc o tym mamy firmie która oszukuje pomagać??? inaczej nigdy nie przestana oszukiwać. poza tym wcześniej czy później policja może zapukać do waszych drzwi, ja nie mogę spać do dzisiaj przez to. najgorsze jest to, że czytałam gdzieś, że najprawdopodobniej to my będziemy musieli oddać całą kwotę! masakra! po co ja się w to wdałam!!!???

ktoś

czesc, czy mialas jakies problemy przez tą firmę.Jak dlugo dla nich pracowalaś?Mi raz przelali kase ja wyslalem niby na kontener i teraz cisza.Boje sie ze mogą moj podpis jakos wykorzystac. pozdro

ktos

To pieknie ja podpisalem niby tą smieszną umowę,raz przelali mi kasę i od razu je musialem przelac dalej. Czy oni mogą coś z tym moim podpisem zrobic??Napiszcie jak u was sie skonczyła przygoda z tą firmą.

Gliwice

No przykro mi ze cos takiego mialo miejsce w Twoim przypadku. Ja nie odeslalem umowy. Eric mayer to postac z internetu jak i podpis dyrektora firmy ktory jest senatorem w NY. Lapanie tych ludzi to bedzie lapanie Was oszukanych. Pewnie chodzi o pralnie pieniedzy i idzie to wszystko przez 10 kont bankowych az trafia do wlasciwego gdzie kase wybieraja kartami z bankomatow. Ja sprawe juz dawno zglosilem na policje. Piszcie miasta ktore sa w to wplatane to ulatwi policji komunikowanie sie miedzy oddzialami. Ja sprawe zglosilem w Pile

Oszukana na 100%

Ja przed chwilą też dostałam telefon z banku o przestępczym przelewie i defraudacji!!! Niedługo opublikuję całą korespondencję, którą firma pisze i jak oszukuje ludzi. W poniedziałek idę na policję. Piszcie o wszystkim, dużo i jak najwięcej, żeby wszystko doszło do jak najszerszej grupy osób! UWAGA na firmy z niewiadomego pochodzenia, nie dawajcie się nabrać na idealnie ułożone słowa. Firma każe przelewać pieniądze z Western Union w konkretnych miastach, wystarczy zorganizować podstawionego pracownika i policję w danym dniu, albo poinformować oddziały WE w tym miejscu o nazwisku, które będzie odbierać kasę; firma daje znać kiedy rozpoczyna się "pracę" i łapnąć tego, co odbiera! Piszcie co o tym sądzicie i piszcie kto z Wami korespondował jak daliście się złapać??? U mnie to Eric Mayer.

a jaka kase ci przelali i z jakiego konta oraz na jakie konto miales to przelac? Ja sprawe zglosilem na policji proponuje zrobic to samo i powiedziec ze w innych miastach tez sa zlozone podobne zawiadomienia.

ojoj

Dzięki za info - bo właśnie mi przysłali umowę do zeskanowania, niby za PH :)

xyz

Welt cargo, to jedno wielkie oszustwo!!!!! Przez ich krętactwa miałem zablokowany dostęp do własnego konta, a pieniądze, które mi przelali, pochodziły z przestępczego procederu, o czym zostałem poinformowany przez pracownika banku!!!! UWAŻAJCIE!!!!!!!!!!!

APH

No i przypadkiem znalazłam stronkę, która sprawdza prawdziwość firm: http://www.oil-offshore-marine.com/bewarejobscams.php Zobaczymy co mi napiszą... ;)))

Czemu zadna ze stron internetowych nie dziala? www.weltcargo.com, www.welt-cargo.com ? Jezeli jest to prawdziwa i powazna firma musi byc jakies potwierdzenie jej dzialalnosci

Mariusz

jesteś w błędzie. jest to budynek biurowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Welt cargo - Hamburg

Welt cargo