Przewozy Autokarowe LIPNICKI sp. j.

Morąg

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Przewozy Autokarowe LIPNICKI sp. j.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przewozy Autokarowe LIPNICKI sp. j.

ratunku

Ludzie omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Kierowcy i mechanicy nie otrzymują wynagrodzeń na czas. Brakuje kasy nawet na części zamienne i paliwo do autokarów. Stan taboru - zwłaszcza busów marki LT obsługujących regularne linie to KLĘSKA. Temu przewoźnikowi dawno już powinni odebrać licencję. Jedna wielka LIPA!

mis2016
@ratunku 12.11.2011 10:11
Ludzie omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Kierowcy i mechanicy nie otrzymują wynagrodzeń na czas. Brakuje kasy nawet na części...

witam! ten wpis był z 2011r a jak teraz możne się orientujesz bo mam w planach się tam zatrudnić? proszę jak ktoś coś wie nich napisze .

Zostaw opinię o Przewozy Autokarowe LIPNICKI sp. j. - Morąg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przewozy Autokarowe LIPNICKI sp. j.