Columb Technologies S. A.

Wrocław

Opinie o Columb Technologies S. A.

diabel

Ja przeczytałam,że firma zdobywa wiele nagród oraz wyróżnień od Polskiego Centrum Badań, współpracują z Politechniką Wrocławska, realizuja mnostwo projektow informatycznych, maja dział rachunkowy, dział finansowy uważam ich za bradoz rzetelną i konkretną firmę.

Nie wiem czy tak wporzo. Po zmianach w zarzadzie jest juz mniej wporzo. Osoba pelniaca obowiazki prezesa lubuje sie manipulacjach, kontroluje kazdy krok pracownika oraz nie znosi sprzeciwu. Warto rowniez zaznaczyc, ze to nie jest startup - produkt jest w fazie dojrzalej. Zarzadzanie ta firma nie jest startupowe. Roznorodne tematy, to czesto dyktowane przez pelniacego obowiazki tresci dokumentow. Nie polecam w obecnym skladzie. Polecam, jesli nie ma pelniacego obowiazki.

wdrożeniowiec

bardzo innowacyjny startup. sporo ciekawych różnorodnych tematów. stawiają na samodzielność. ale są też wymagania. przeciętniaki się tam nieutrzymają. ogólnie - mysle ze wporzo. :-)

Worker

Hej. To bardzo fajna, dynamiczna firma. Pracuje tam z przyjemnością już kilka lat.

zadowolony

możliwość szybkiego awansu jak ktoś jest dobry w tym co robi. to nieduża firma, więc atmosfera jest dobra, ludzie młodzi. ciekawe projekty, duży potencjał rozwoju. warto się zaczepić, jak ktoś szuka wyzwań i chce dobrze zainwestować na dłużej... ;-)

Zostaw opinię o Columb Technologies S. A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Columb Technologies S. A.