Opinie o Hotel Junior** w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hotel Junior**. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hotel Junior** o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Junior** w Kraków

Andrea Nowy wpis

Nie polecam !! Siedlisko jednego wielkiego (usunięte przez administratora), kontroli na każdym kroku i podsłuchów, które są przecież nielegalne. Właścicielka, stara kobieta odklejona od rzeczywistości, z resztą jak całe to kierownicze towarzystwo. Zatrudniając się na stanowisko recepcjonisty musisz się pogodzić też z faktem bycia kelnerką, sprzątaczką, kucharką za najniższą krajową bez umowy, a na końcu jedyne co usłyszysz to że jesteś beznadziejny i do niczego się nie nadajesz. Nie polecam z całego serca

Julita

@Zaczarowanywidzę, że jak do tej pory nikt nie odpowiedział na Twoje pytania. Jeśli chodzi o poprzednie wpisy, to mogą być one już nieaktualne. Również chętnie dowiem się więcej o tym jak wygląda sytuacja pracowników obecnie. Jeśli zdecydujesz się na aplikację, to daj znać jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna oraz jakie są Twoje wrażenia na temat firmy.

Niewane
@Julita

Najlepiej ten hotel omijac z daleka

K Nowy wpis
@Niewane

A możesz sprecyzować czemu?

Dorota Nowy wpis
@Niewane

Dzieci z Wrocławia potraktowane skandalicznie. Obiadokolacja tragedia. Dzieci głodne pościel brudna skandal.m zgłaszam rano do sanepidu

Zbigniew Nowy wpis

Czy mężczyzna ma szansę na zatrudnienie jako kelner? Z Waszych komentarzy wynika zdaje się że firma na to stanowisko zatrudnia tylko kobiety. Jak ogólnie teraz tutaj Praca?

Jak można pytać na rozmowie o pracę czy masz dzieci...,:-\ Trzeba było powiedzieć nie mam ale za rok już będą ???????? Co za manager tam zarządza????

Nie wazne

Dlatego pytanie o dzieci bo jedna z rececjonistek z hotelu zaszla w ciaze podczas lokdawnu i nie ma kto pracowac , szukaja najlepiej wolnych ktorzy najlepiej by zamieszkali podczas sezonu w hotelu , a po za sezonem wogole nie istniejesz .

Recepcjonistka

Na rozmowę kwalifikacyjną byłam umówiona wraz z inną dziewczyną na tą samą godzinę. Rozmawiałam z dwiema Paniami. Jedna z Pań ogólnie opowiedziała o pracy następnie była krótka rozmowa po angielsku. Zostałam zaproszona na kilka godzin próbnych.

Czy mam dzieci?

Grzesiu

@Natalia i co, szkolicie się?

Natalia

Są szkolenia dla pracowników?

Zaczarowany

Jakie są obecnie warunki pracy na recepcji? Ile godz.pracy? jakie zarobki? Czy coś się tam zmieniło ? bo czytając poprzednie komentarze to zastanawiam sie czy jest sens wogole aplikować tam o pracę. Dziekuje za odpowiedzi :)

im

no tak, ale skoro masz zapewnienie pracy na 1/2 etatu, to widocznie hotel więcej nie potrzebuje. Teraz szukają recepcjonistki i tak się zastanawiam, czy to też 1/2 czy może pełen etat. Bardzo bym chciała w takim miejscu podjąć pracę. Wyślę CV, okaże się.

zola

Witam czy w hotelu junior 2 mozna liczyc na 1800 zł na reke na recepcji?

a

Nie warto, w hotelu junior 2 mają takie same zasady. Zamiast zatrudnić kelnerke śniadaniową i kelnerki na obiadokolacje + ochroniarza to Ty jesteś tym wszystkim. Faktycznie wszystko piszą na karteczkach, wiem że potrzebują teraz chyba nawet 2 osób na recepcje, bo nikt nie chce tam pracować.

xxx

Również potwierdzam negatywne opinie, faktycznie musisz wszystko robić, jesteś kelnerką śniadaniową, masz myć naczynia i jednocześnie pilnować recepcji. Dodatkowo w nocy jesteś sama, w tak dużym obiekcie który jest blisko lasu :D Nie polecam i odradzam ;) Przy grupach też jesteś sama na śniadaniach i musisz ich obsłużyć. Powodzenia.

kojot

Niestety potwierdzam negatywne opinie. Praca niby po 12h a jak są obiadokolacje to siedzisz i 16h. Z recepcją ma to niewiele wspólnego, raczej kelnerka i sprzątaczka, w recepcji chaos, nie używają SOHO, nie wiem po co go w ogóle mają, wszystko na jakichś karteluszkach, przerzucają rezerwacje na inny obiekt nie informując o tym gosci, potem TY świecisz oczami i wysłuchujesz skarg. Nie polecam.

szczerość

To już wiem dlaczego od lat non stop szukają pracowników, rotacja, rotacja, rotacja... z porządnego miejsca pracy ludzie nie uciekają a w internecie co chwilę leci ogłoszenie...

gocha

potwierdzam..:( wszystko piękne ale tylko podczas rozmowy. bardzo wykorzystują ludzi.. ale człowiek uczy się na błędach

saba

Nie polecam. Recepcja czyli wszystko: sprzątaczka, kelnerka, barmanka, ochroniarz, kucharka. porażka za 1300 zł. nadgodziny - bezpłatnie

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Junior** - Kraków

• Jak się pracuje w Hotel Junior**?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Junior** tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Junior**?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Junior**?

Kandydaci do pracy w Hotel Junior** napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Junior**
1.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • ul. Skotnicka 272
    30-394 Kraków