Hotel Junior**

Kraków

Opinie o Hotel Junior**

Julita

@Zaczarowanywidzę, że jak do tej pory nikt nie odpowiedział na Twoje pytania. Jeśli chodzi o poprzednie wpisy, to mogą być one już nieaktualne. Również chętnie dowiem się więcej o tym jak wygląda sytuacja pracowników obecnie. Jeśli zdecydujesz się na aplikację, to daj znać jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna oraz jakie są Twoje wrażenia na temat firmy.

Zaczarowany

Jakie są obecnie warunki pracy na recepcji? Ile godz.pracy? jakie zarobki? Czy coś się tam zmieniło ? bo czytając poprzednie komentarze to zastanawiam sie czy jest sens wogole aplikować tam o pracę. Dziekuje za odpowiedzi :)

im

no tak, ale skoro masz zapewnienie pracy na 1/2 etatu, to widocznie hotel więcej nie potrzebuje. Teraz szukają recepcjonistki i tak się zastanawiam, czy to też 1/2 czy może pełen etat. Bardzo bym chciała w takim miejscu podjąć pracę. Wyślę CV, okaże się.

zola

Witam czy w hotelu junior 2 mozna liczyc na 1800 zł na reke na recepcji?

a

Nie warto, w hotelu junior 2 mają takie same zasady. Zamiast zatrudnić kelnerke śniadaniową i kelnerki na obiadokolacje + ochroniarza to Ty jesteś tym wszystkim. Faktycznie wszystko piszą na karteczkach, wiem że potrzebują teraz chyba nawet 2 osób na recepcje, bo nikt nie chce tam pracować.

xxx

Również potwierdzam negatywne opinie, faktycznie musisz wszystko robić, jesteś kelnerką śniadaniową, masz myć naczynia i jednocześnie pilnować recepcji. Dodatkowo w nocy jesteś sama, w tak dużym obiekcie który jest blisko lasu :D Nie polecam i odradzam ;) Przy grupach też jesteś sama na śniadaniach i musisz ich obsłużyć. Powodzenia.

kojot

Niestety potwierdzam negatywne opinie. Praca niby po 12h a jak są obiadokolacje to siedzisz i 16h. Z recepcją ma to niewiele wspólnego, raczej kelnerka i sprzątaczka, w recepcji chaos, nie używają SOHO, nie wiem po co go w ogóle mają, wszystko na jakichś karteluszkach, przerzucają rezerwacje na inny obiekt nie informując o tym gosci, potem TY świecisz oczami i wysłuchujesz skarg. Nie polecam.

szczerość

To już wiem dlaczego od lat non stop szukają pracowników, rotacja, rotacja, rotacja... z porządnego miejsca pracy ludzie nie uciekają a w internecie co chwilę leci ogłoszenie...

gocha

potwierdzam..:( wszystko piękne ale tylko podczas rozmowy. bardzo wykorzystują ludzi.. ale człowiek uczy się na błędach

saba

Nie polecam. Recepcja czyli wszystko: sprzątaczka, kelnerka, barmanka, ochroniarz, kucharka. porażka za 1300 zł. nadgodziny - bezpłatnie

Zostaw opinię o Hotel Junior** - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Junior**