Control Project Sp.z o.o.

Sosnowiec

Opinie o Control Project Sp.z o.o.

siemce

proces rekrutacyjny; nie wiem czy jeszcze aktualne; ogłoszenie sa od paru tygodni

czaro13

Waldi byłem tydzien temu na pogadawedce szukaja instalatorow i monterow jak mnie kasa super ale duzo wyjazdow a ja mam male dzieci no i napewno nie sp z oo :-) w ogole te opinie to chyba konkurencia pisze hihihi dzwoncie do sekretarjatu albo umawiaj sie przez portal

Andrzej K

Koles z Alpolu mi powiedział Control jest ich klientem i szukali kogoś do pracy a teraz maja dodatkowo kontrakt w Łodzi wielki. Dzwon i pytaj bo bez sensu szukac w interze

Szukasz pracy?

Andrzej K.

Nie przepadła. Aktualnie mają kontrakt w Świnoujściu więc potrzebują dwóch nowych pracowników. Miałem iść, ale praca wyjazd wiec nie dla mnie :( Bardzo przyzwoita płaca.

Seso

Zatrudnili nowych pracowników. Czterech więc na razie szansa przepadła :(

Luke

Współpracuje jako wykonawca elementów. Pieniądze na czas, kultura na poziomie. Co do przedmówców nie mogę się zgodzić, ale każdy ma prawo do własnej opini

KLIENT

Nie polecam jako klient, niesłowność nieprofesjonalizm i zabójcza cena, obiecują że się na czymś znają a w rzeczywistości widzieli tylko że coś takiego jest, nie polecam szkoda czasu i pieniędzy a tani to oni nie są

gość

Tu się uzbierało przez lata kilkunanaście postów, które zostały usunięte ostatnio przez moderatora. Dotyczyły takich zagadnień jak stosunek do pracowników, terminowość płacenia podwykonawcom itp. niewygodne tematy dla tej firemki z sosnowca. Nie polecam zarówno pracy w tym czymś, współpracy z tym czymś jako Inwestor jak i współpracy jako podwykonawca. Piszę to coś, bo na słowo firma, czy zakład pracy to trzeba sobie zasłużyć.

gość2
@gość 14.07.2014 19:37

zgadzam się z gościem

widek

Muszę to napisać aby przestrzec innych przed tą firmą [usunięte przez moderatora] nie polecam kontaktu z nimi.

Zostaw opinię o Control Project Sp.z o.o. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Control Project Sp.z o.o.