makroplast Maria Sulewska

Białystok

Opinie o makroplast Maria Sulewska

Zainteresowana

No cóż przez przypadek natknełam się na zamieszczone w internecie opinie o firmie i właścicielce mak Maria Sulewska niestety po przeczytaniu powyższych informacji nie mogę ich potwierdzić to tak jak przeczytać wielki stek bzdur i absurdów” Veni Vidi Vici”, bez urazy ale te wszystkie przesłodzone ubarwione pozbawione prawdy teksty utwierdzają mnie tylko w przekonaniu,że niestety nie można wierzyć w to co się przeczyta, dla zainteresowanych „Veni Vidi’,pozdrawiam Ocena mierna za wypłatę na czas

Zostaw opinię o makroplast Maria Sulewska - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie makroplast Maria Sulewska