Magnolia Med

Kraków

Opinie o Magnolia Med

Warz

Myślę, że warto, a dlaczego miałoby nie być, skoro firma jest bardzo dobra i godna zaufania polecam każdemu, kto chce zarobić jakies pieniądze lepsze.

Tandeta

No to się popisała pani z zielonki.. A teraz proponujemy wyrobić długopisy z nadrukiem Instytut Głupoty.

Doktor

Szanowny Kaczorku pełen szacunek dla pięknie sformułowanej wypowiedzi...nic dodać nic ująć! :) No cóż, Panie wykałaczki tzw.jednorazowki- kariery nie zrobiły i nie zrobią-no chyba,ze otworzą swój własny kosmetyczny kącik i dobrze byłoby gdyby miały takich wspaniałych pracownikow, za jakich siebie maja, bo reszta jest tylko dodatkiem do nich!!! Pozdrawiamy wszystkie boskie wykształcone wykałaczki! :)

kaczor

Udało albo się nie udało :) a Wam jak tam, ojjj coś mi podpowiada że nie jedna już odpada :) ahaha będzie jeszcze jedna buha haha :)

życzliwa

Szanowna Elito z dworu, daj już spokój, wszystko to już przeszłość. Widać kogo boli bo mu się nie udało.

kaczor

Wszystkie damy pracowały jak lamy,wszystkie panie księżniczki z rodu ploteczki! Cóż za wykształcenie pochodzenie , jedna z drugą wciąż plotkują że pracują. Kosmetyczki są jak wtyczki tu nie mogą a tam zapomogą.Wciąż weselą się jak stare wykałaczki co wygrzebią to powiedzą. Takie Panie wykształcone ,nauczone i ogólnie uzdolnione a że drogę znają jedną to pracują w okolicy by nie pomylić ulicy.Tylko jedna się złamała i na Wisłę się spisała , tam tarasy godne są na jej obcasy.Drogie Panie z kwasami trzeba uważać!

Gosc1

Witam, mam nadzieje ,ze wszyscy oszukani klienci , a jest ich wielu odnajda droge do sprawiedliwości i zostana im zwrocone pieniazki za niewykorzystane pakiety. Nie wystarczy zamknac lokalu i wywiesc sprzetu aby sprawa ucichla.

wojownik

No i zwojowali , zawojowali , a teraz pora na Wa-wę:)

Solvency

czy także starasz się o zwrot tych pieniędzy? załamać się można

oszukana

może spróbuj w budynku w którym była Magnolia może tam właściciele budynku mają namiary na najemcę tego lokalu, ja również jestem oszukana i to na większe pieniądze:(

Solvency

Może ktoś wie jak do nich teraz dotrzeć? Proszę pomóżcie, to nie jest mało pieniędzy.. ręce mi już opadają

Solvency

Witam, powiem jak wygląda sprawa - zakupiłam na początku sierpnia pakiet na sporą sumę. na początku września zaczęło się wmawianie, że sprzęt zepsuty itp. w połowie września Pani zadzwoniła i nagle oznajmiła, że przenieśli się na miodową.. ponieważ lokalizacja mi nie odpowiada mieli zwrócić pieniądze.. ponad 1000 zł - nowy właściciel zadzwonił po około 2-ch tyg. napierania na zwrot pieniędzy, że zwróci... jest połowa października - pieniędzy jak nie miałam tak nie mam, podobno remont (fajnie, że moim kosztem) a Pani wyłączyła telefon.. zgłaszam sprawę na policję, bo to przestało być zabawne - ogólnie NIE POLECAM!!! chyba, że chcecie stracić pieniądze u gołosłownych ludzi. Może ktoś pomoże w odzyskaniu wpłaconych pieniędzy?

ta dammmmmmmmmmmm!!!!

Super ta daaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))

ja

Magnolii to już nic ani nikt nie pomoże:D Ku wszechobecnej radości. Jak tu ktoś pięknie napisał "Kto mieczem wojuje, od miecza ginie". I przestańcie wypisywać brednie tylko zamknijcie temat. W raz z magnolią powinny również ustać te pierdoły powyżej.

dotacje

no cóż chciałabym pomóc, szukam gabinetów, które potrzebują pomocy! Proszę o kontakt .

boska

nic nie rozumiem jakieś osły piszą

Madagaskar 3

Tłusciutlki hipopotam znowu się moczy....

Harry Potter

Eeeeetam tu w ogole nie ma co czytac, jakies zlepki z glowy bez piatej klepki.

KaczorDonald

Haha to jest jakaś wielka komedia:) Wam się chyba wszystkim nie źle nudzi. Byli pracownicy rozżaleni a właściciele chyba narzekają na brak klientów bo mają za dużo czasu na obrażanie całej reszty. Ale piszcie piszcie, fajna lektura. Lepsza jak kozaczki i pudelki których znajomością pochwaliła się Nata.

nova

O jak ładnie można się wypowiadać, bez żalu,stwierdzeń że ktoś jest zbyt mało inteligentny :)A czytanie, no cóż kształci charakter. Ale nie wszyscy czytają ze zrozumieniem. Pozdrawiam i życzę szczęścia w krzewieniu dobra i życzliwości. Może pora założyć Fundację dobroczynną :)

Nata

No i cwir cwir ...nikt nie straszy tu nikogo anonimowa panienko,a cytuje myśli -znanych geniuszy, które zazwyczaj mają odzwierciedlenie w praktyce/życiu. Poczytaj troszkę mądrych ksiażek, a nie tanich best sellerów i nie wertuj codziennie portali pudelkowych i kozaczkowych, to wtedy może jedna z twoich szarych komórek zaskoczy. Życzę powodzenia. No i tuturutu peczęk drutu dla Ciebie :)

nata

zasady wszyscy znają :) tralllllaa

magda

Jakie straszne wpisy, ktoś tu kogoś straszy,co to za instytucja? Salon kosmetyczny? Może jak się przenieśli na Kazimierz to i miejscowych pijaczków do ochrony zatrudnią.

Nata

'Ten sie smieje kto się smieje ostatni' tak ktoś powiedział i miał racje, bo on dobrze wiedział jaka jest natura czlowieka bez ambicji, ktòry za swoje porażki życiowe obwinia innych. Tylko nie zapominajcie 'zyczliwi' anonimowi- madrego powiedzenia, że gdy 'sprwiedliwość rozklada ręce, bacz czy spadajacy miecz nie utnie Ci glowy.: Those who live by the sword, die by the sword' Powodzenia życze i pozdrawiam serdecznie wszystkich sfrustrowanych życzliwych buszujacych z nudów na tego typu portalach :)

tralalaaa

Norin daj spokój bu hahhhahahahhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)

bebe

tak dokładnie wszystko było pisane i usunięte a ponoć mają być obiektywne opinie i dać możliwość każdemu się wypowiedzieć .Magnolia Med to .....

luki

Wszystko było na ten temat napisane ale...zostało usunięte.

luki

No i sprawa jasna :)

mylife

Norin jak chcesz zmieniać życie to na pewno nie w MagnoliaMed Jak najbardzkej powodzenia z dobrego serca ale nie w tej...instytucji!! I jak widzisz firmy broni tylko i wyłącznie sama Firma:)

dagmara

Tak najlepsze polecam!! :) :) bu hahaahaha

Magnolia Med

Szanowna Pani, w imieniu Magnolia Med, informuję Panią, iż za pomówienia tego typu i bezpodstwne umieszczanie ich w internecie będą wyciągane konsekwencje.

Anna

Arcydzieło jak nie powinien funkcjonować gabinet to właśnie Magnolia Med!!! Nie polecam współpracy, nie płacą !!

Weronika

Joanna możesz sobie pisać co chcesz, oczywiście za pomówienia są stosowane odpowiednie kary, jednakże nie będzie Cię nikt o tym informować :) Nie zapominaj jednak, że Magnolia Med jest arcydziełem stworzonym poprzez ciężką pracę wielu ludzi, ale na pewno nie Twoją. (usunięte przez administratora)

Katarzyna

Joanna tylko słabi ludzie użalaja się nad sobą i piszą rzeczy niezgodne z prawdą i również tacy, którzy mają kompleksy, używając do wyżalania się takiego środka przekazu jakim jest anonimowy internet. Znam właścicieli salonu bardzo dobrze. Są to Bardzo Dobrzy Ludzie z Wielkim Sercem. Zastanów się co piszesz. Nie masz klasy i używasz zwykłych tanich chwytów w postaci kilku mizernych zdań pod każdym względem, napisanych zapewne z jak najtańszej kafejki internetowej, bo boisz się, że Twoja anonimowość mogłaby zostać w takim przypadku naruszona. Zajmij się droga (usunięte przez administratora) pracą, o ile ją masz i w co wątpię.

Joanna

Dzień dobry, Szanowni zainteresowani pracą w MGM. Piszę w imieniu nie tylko swoim, jednego sfrustrowanego, byłego pracownika ale wszystkich osób które kiedykolwiek pracowały w Magnolia Med. Bez żadnej złości ale z pewną dozą frustracji informuję Was uczciwie, że z osobami prowadzącymi w/w salon nie da się współpracować. (usunięte przez administratora)

Julia

Nie polecam(usunięte przez administratora) Szkoda czasu !

Katarzyna

Witam, to jakaś kompletna bzdura i złośliwość konkurencji. Kosmetyczki i urządzenia w tym salonie są na światowym poziomie i nigdzie indziej tego typu urządzenia w Krakowie nie są dostępne. Ja osobiście i moje znajome korzystają z usług i są bardzo zadowolone. Pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

dominka

Szkoda, kiedyś to był fajny salon i świetne kosmetyczki, teraz to faktycznie brak personelu, chyba będą zamykać ten salon?

asia

Salon kosmetyczny, medycyny estetycznej :) , nie polecam , brak personelu, recepcja i( usunięte przez administratora )porażka

Zostaw opinię o Magnolia Med - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magnolia Med