€žStaffline Recruitment LTD”,

Anglia

Opinie o €žStaffline Recruitment LTD”,

masło

słyszałam @Iza, że firma zatrudnia i kobiety i mężczyzn :)

bez nich nie miał bym pracy, dojazdu i zrozumienia, Staffline ma swoje plusy dodatnie oraz minusy ale też dodatnie, więc zastanów się czego szukasz, są skuteczni i niezbędni, wdzięczny jestem że we mnie widzą potencje a nie że mam 60 lat, sam w Anglii nie dał bym rady a to już 6 mieś. i mam dobre relacje z pośredniczką.

rzeznik

najlepsza agencja zatrudniająca rzeźników, nie mam problemu z niczym wystarczy jeden telefon, pracowałem przez inne agencje wiec śmiało mogę tak powiedzieć!

GIENEK

Staffline Recruitment Ltd ,CZY ktoś pracował dla nich bo wybieram się do Lejcester do odlewni

chłopaki praca hull

sa najlepszym posrednikiem ne zawiedziesz sie na nich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] isci Staffline

Zostaw opinię o €žStaffline Recruitment LTD”, - Anglia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie €žStaffline Recruitment LTD”,