Iliko
counter
2 21 23 5 1
Robol Nowy wpis

Obiecanki cacanki że będzie podwyzka, a tylko mydlom ludziom oczy. Za takie pieniądze to się wszędzie pracę znajdzie i w normalnej atmosferze a nie tylko chaos wrzaski i awantury, wstyd tu pracować za takie pieniądze i się innym ludziom do tego przyznać.

sad Nowy wpis

Straszny zakład, nie dość, że nie szanują pracownika to jeszcze zatruwają powietrze.

Lidia Nowy wpis

Czy od czasu ostatniego wpisu na forum w firmie zaszły jakieś pozytywne zmiany? Może zwiększyły się szanse rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa? Czy pracownicy Iliko mają zagwarantowaną premię uznaniową?

Lidia Nowy wpis

Jak można przeczytać w zakładce kariera: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,930011,0,0,kariera firma w związku z ciągłym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy jako tapicer, monter stelaży oraz szwaczka. Oprócz doświadczonych fachowców, również osoby, które zawodu chcą się dopiero nauczyć mają szansę na pracę. Ktoś z obecnych pracowników firmy pracuje na którymś z tych stanowisk i może powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Co warto wiedzieć przed aplikacją?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

sakix

rty, ale w lliko raczej masz marne na to szanse, tutaj nie zarobisz więcej jak 2 k

więcek

Fabryka ILIKO Sp. z o.o. powstała w roku 2005 z misja tworzenia wysokiej jakości mebli tapicerowanych i trzeba przyznać , że póki co wychodzi im to całkiem nieźle ;) dla zainteresowanych zatrudnieniem tutaj polecam ich oferty pracy. Szukają między innymi tapicerów , szwaczek czy też technologów meblarstwa

jakosc

ha ha ha niezla podroba ale jakosc jakosc jakosc to jest porarzka!!! nie nowoc o tapicerowaniu bo jest mistrzostwo ;(

wolny

żiomek kazdy ma prawo pisac to co zechce i nie bron ludzom aby mowili co ich boli w firmie bo to niewporzadku niewystarczy tobie ze w firmie jedziesz po ludziach musisz jeszcze na forum. Napisz lepiej czego moze sie spodziwac ziomek co przychodzi do roboty jesli wogole takiego zatrudniom bo firmia w rozsypce juz polowa ludzi zostala zwolniona przez ostatni rok.

ramzez

Sruty pierduty takie teksty co firma się rozwija wala od początku i taki makaron nawijaja głupiemu ktury przychodzi do roboty a puzniej sam każdy widzi jak jest. Jak już to rozwija się poldem a nie iliko i nic się nie zmieni bo z takim rzondzeniem to tylko szkoda gadać. Jak coś się nie podoba to za bramę bo już inni czekają na twoje miejsce tak gadają oszołomy i oni rzondzom formom niestety.

pr.poczta

pracowalem tam od powstania firmy azmnie wywalili nie wiem dlaczego i za co ale teraz moge Bulikowi powiedziec DZIEKUJE mam lepsze perspektywy i swiat przed soba a MALENTA i ten drugi z Trcianki dalej liza mu (usunięte przez administratora) nie dbajac o ludzi? pozdrawiam byly wiem jak pozbyc sie najlepszych i nie kapujacych. bylem tam 3 lata mistrzem i zwolnili mnie bo rozmawialem z ludzmi i stawialem sie kapusia. byly MISTZ w latach 2005-2008. pozdrawiam współpracowników którzy mnie pamiętają i pracują tam jeszcze. pozdro dla p. iotra ulika który ze łzami w oczach wręczył mi wypowiedzenie m

abc

Dlaczego Iliko szuka ludzi do pracy na stanowiska modelarz, konstruktor itp od kilku lat? Jaki jest problem z ludzmi czy z firma?

nikt

Kantuja wszystkich i wszystko a premii za nadgodziny się nie doliczysz i o niej zapomnij :( Wszyscy lataja jak przyjedzie wlasciciel a tak to grube (usunięte przez administratora) plaszcza

byly

Zero przyszłości w czlopie i zero przyszłości w iliko bo jeśli wcześniej właściciel nie przeniesie produkcji do skierniewickie to zgrana ekipa rozwali firmę Juz większość ludzi szuka czegoś nowego

była człopianka

Porażka ja cieszę się że wyjechałam z Człopy zero przyszłości japracuje 5 dni w tyg po 6 godz i moje wyngrodzenie to 1600 zł na rękę

s..

Od fizoli wymagaja tylko tego aby robic szybko bo masz kase za to co zrobisz i nie musisz nawet robic dobrze bo tu chodzi o to aby towar szybko wyjechal. Jak walisz kaszane i jestes szybki to nawet cos zarobisz a nawet dorobisz jak cos zajuchcisz :) Co do biurowych albo modelaza i technologa to jak bedziesz mial plecy u starego to mozesz nawet nic nie robic bo i tak produkcja zrobi za ciebie a ty bedziesz chwalony i dostaniesz nie zla premie Jak palisz to powiem tobie ze rekordzisci na fajce sa kilkanascie razy dziennie i nikt sie ich nie czepia

ksawry

Jak sie pracuje na modelarni?albo jako technolog?

Gosc

Nikt tam nie szanuje czlowieka i nie zalezy nikomu na zdrowiu i bezpieczenstwie ludzi oszukuja nawet kontrol bhp. Nawet nie posypia piaskiem a co tam niech sie robol wywali na lodzie bedzie z czego sie lac a te pajeczyny i kurz to jest masakra. Po kilku latach pylica i nerwica gotowa.

anonimos

Zgadzam sie ze wszystkimi iliko to dno syf i (usunięte przez administratora) z ktorego trzeba (usunięte przez moderatora) jak tylko mozna Najlepsi juz ztad odeszli albo zostali wyrzuceni bo postawili sie i nie dali sie ponizac Szkoda niektorych ludzi ale wiem ze jak znajda cos nowego to od razu ida ztad jak najdalej

Najlepsze jest to ze jak chcesz cos ukryc to od razu wszyscy o tym wiedza i to nie tylko w iliko tylko w calej okolicy Plotkologia na maxa az nie da sie wytrzymac Pozdro do plotkologow

gosc

Nie szanuja ludzi nawet jak zwalniaja to dowiadujesz sie ostatniego dnia i karza tobie podpisac zwolnienie za porouzmieniem, masakra firma, omijajcie iliko z daleka bo szkoda zdrowia

Zostaw merytoryczną opinię o Iliko - Człopa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.