Opinie o Kebab SFINKS w Andrychów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kebab SFINKS. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kebab SFINKS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kebab SFINKS w Andrychów

Konrad Nowy wpis

Firma nie istnieje od lat, proszę o jej usunięcie z serwisu

Glodomor Nowy wpis

Na internecie pisze ze do 22 otawrte a szanowne panie mi zamknely o 21;40. Co to ma byc ?

fusk Nowy wpis

Heh, podrywa na kebab.. tego jeszcze nie było, no ale sama firma jest dobra no i na szczęście kebaby nie są tłuste, tylko jeszcze dodatkowo w atrakcyjnej cenie.

anx Nowy wpis

W mojej opinii nie chodzi tutaj o pracodawcę lecz o pracownikach tam pracujących. Ich zachowanie jest karygodne,aż odechciewa się kupowania! Zwłaszcza jedna pracownica jest bezczelna i arogancka! Podrywa klientów,a myślę,że lokal ten jest w dziale gastronomii,a nie 'ofert matrymonialnych' czy tego typu! Jestem bardzo nie zadowolona,dlatego nigdy więcej tam już nie kupię nic.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Andrychów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Andrychów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Co mi tu dużo pisać, dno dno i jeszcze raz dno !!! Wymogi jak w pracy o umowę na czas nieokreślony ze stawka 2000 PLN a w rzeczywistości bez umowy marne 7 zł robota od 9.00 do 22.00.Kartka wisi na oknie od początku istnienia Kebab że przyjmą do pracy, tylko że tam nie rozróżniają pojęcia przyjmę od wykorzystam. Pozdrawiam Kumatych

Zostaw merytoryczną opinię o Kebab SFINKS - Andrychów

Kebab SFINKS