Opinie o Enterprise Investment w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Enterprise Investment. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Enterprise Investment o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enterprise Investment w Wrocław

Mielu

Pracowałem w tej firmie (w projektach) bardzo mocno odradzam wiązanie się z nimi, chyba że jesteś mocny/na psychicznie i jesteś wstanie wytrzymać ciągły stres i gierki przełożonych.

Skok
@Mielu

Znajdź mi proszę firmę gdzie nie ma stresu i dziwnych zachowań przełożonych :) Trochę więcej dystansu, nie warto czasem brać wszystkiego do siebie. A ludzie są wszędzie różni, choć skoro tu pracowałeś to pewnie potwierdzisz, że zespół jest akurat bardzo fajny!

terminator
@Skok

Odradzam współpracę z ta firmą, tylko z pozoru wszystko fajnie wygląda a tak na prawdę to fabryka kasy, która nastawiona jest tylko na zysk a to co robią to żenada i pełen brak profesjonalizmu, brak kompetencji niektórych pracujących tam osób, zółtodzioby nie mające pojęcia o tym co robią a udają specjalstów... Zajrzyjcie w głąb siebie Pacany i obejrzyjcie się dookoła i zastanówcie na chwilę...

Łysy
@terminator

A Ty zamiast w sobotę firanki prać i podłogę myć to jad sączysz. Masz blade pojęcie co się tu dzieje, albo pracowałeś dawno temu. A wątpiąc w ludzi którzy tu pracują obrażasz ich. W sumie to dobrze, że kogoś takiego jak Ty tu nie ma!

OnSpokojny
@terminator

Nie zyczę sobie by mnie ktoś obrażał w ten sposób! To, że sam jesteś jakąś zakompleksioną personą nie upoważnia Cię do obrażania innych. A jak Cię nosi to idź na manifestację, jedną albo drugą i sobie pokrzycz, przejdzie Ci

spokojnyon
@OnSpokojny

To nie jest kocert życzeń palancie,tylko cała prawda o tej pseudo firmie a ty pracując tam jesteś zwykłą kanalią pozbawioną moralnych zasad,teraz twój super szef pierdzi w pasiaki w więzieniu i raczej długo nie wyjdzie na wolność,ciebie i podobnych tobie kretynów wypisujących same superlatywy o tej firmie krzak czeka to samo,bądź tego pewien.

Spięta

A ja jutro idę pierwszy dzień do pracy. Lekka trema jest, bo nowi ludzie, otoczenie. Ale ciesze się bardzo, bo czytałam dużo opinii które mnie przekonały, ze warto aplikować. Pozdrawiam

Ozon
@Spięta

Witaj w zespole :)

marta

wyjątkowo zgadzam się z Michalem, faktycznie dział marketingu dużą uwagę skupia na działaniu na go work

Sith
@marta

Jesli dla Ciebie wiarygodne opinie ludzi tu pracujących to sztuczka marketingowa to gratuluję Sherlocku! Ubawiłaś mnie z samego rana, nie ma co :) Miłego dnia

jedna wielka ściema te komentarze, odradzam absolutnie każdemu.

Kichał
@Michał

Na profilach każdej firmy piszesz takie rzeczy?

Doradca Klienta

Przede wszystkim na poziomie. Sporo pytań sprawdzających czy dam sobie radę. W sprzedaży trzeba działać, nic z nieba nikomu nie spadnie - zadzwonili następnego dnia z propozycją pracy. Ale się cieszę.

Sporo było o doświadczeniu sprzedażowym. Takie mam, więc to na pewno mi pomogło. Jak pozyskać klienta, jak sprzedać konkretny produkt.

wyjątkowo trudno jest zachować obiektywność w przypadku, moderowanego go worka

XXX
@87

Tobie po prostu jest trudno uwierzyć, że ludziom się tu dobrze pracuje

Olsen

Hej, pisz na hr@eiglobal.pl Nie wiem czy są jakieś rekrutacje obecnie, ale pisz, próbuj i może akurat coś będzie. Siedzę za daleko HR by dać jakiś cynk, ale ludzie są w porządku, atmosfera. Wiadomo, że trzeba swoje zrobić, ale ja np nie budzę się rano i nie mówię "o k...a, znowu do roboty". Jakoś tak pozytywnie jest. Co do socjala, to masz multisport i opiekę medyczną. Same zarobki też nie najgorsze więc śmiało, próbuj. Trzymam kciuki

terminator

Jak to jest fajna i cz jak piszesz najlepsza ekipa to ja Ci powiem że wróble mają po 5 kg...hahaha....firma krzak i uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mambo

Przecież ta firma nie zajmuje się sprzedażą. Poczytajcie na ich stronie, przecież jasno jest napisane że to fundusze unijne. Znam ludzi, którzy tam pracują, robią w projektach i są zadowoleni. I powiem że to jedna z najlepszych ekip, bo robią naprawdę dużo ciekawych rzeczy. Niektórzy mogliby się wiele nauczyć

byłydoradca

Witam, czytając niektóre posty , zastanawiam się czy mowa jest o jednej i tej samej firmie. Pracowałam tam przeszło rok i jestem najszczęśliwsza na świecie, że odeszłam. Ciągłe napięcie, oszukiwanie klientów- a gdy masz obiekcję to straszenie, krzyki, nieudolne, płytkie manipulacje. Stres związany z ciągłymi wizytami niezadowolonych klientów, nawet gdy wiesz, że klienta nie stać na kredyt masz mu go za wszelką cenę wcisnąć ponieważ inaczej jest się sprowadzanym do marginesu i niestety gnębiony psychicznie. Wyjścia haha oczywiście są ale dla kadry kierowniczej. Nie daj Bóg, ktoś zachoruje, bądź urlop będzie chciał no to dyskusja od razu.Nie polecam, odradzam każdemu.

kiki
@byłydoradca

jakieś prehistorie opisujesz, oni nie zajmują się pośrednictwem od dawna, rok a może więcej, to co piszesz ma pewien sens - zawsze w sprzedaży jest stres - myślisz że w bankach jest inaczej..., zdziwiłbyś się - tak jest wszędzie w sprzedaży - wszędzie jest jazda, nikt nikogo nie zmusza , pracowałeś rok a więc dawałeś radę.... taka praca - wynik, wynik wynik, KAZdy w sprzedaży jest poddawany stresowi i naciskom na wynik bez wzgledu na branże - nie ma wyniku - do widzenia, bez względy czy kredyty, samochody, kafelki czy uszczelki - szczęścia i powodzenia na nowej drodze życia

byłydoradca
@kiki

Hmm ciekawe, obecnie też pracuję w sprzedaży i jakoś takich sytuacji nie ma, ale co kto lubi. Pozdrawiam.

kiki
@byłydoradca

to gratulacje, praca w sprzedaży bez stresu i parcia na wynik..., unikalna sytuacja, duzo zdrowia i powodzenia

On123

Do odwaznych świat należy. Fajnie, że przekonałeś się osobiście. Na forach często ludzie wypisują dyrdymały, dobrze że nie dałeś się nabrac na ten cały hejt

enter

no to se pracuje juz 3 tygodnie, poza tym ze ubyło wolnego czasu, wszystko ok, zawsze lepiej sprawdzić samemu, jakbym opierał sie na opiniach z tego forum dalej bym siedział w domu i szukał pracy

Diego

Mika, najlepiej napisz maila do firmy. na stronie internetowej znajdziesz adresy. Najlepiej pisz do HR

pikus

ciekawie sie robi...:), panie..., panowie...a robotę kto zrobi..., może to zakład dla ludzi dla których nie ma pracy z takim wykształceniem jakie mają (cytując kiepskiego klasyka:))?

Mela
@pikus

O poziom pracy się nie martw, efekty mówią same za siebie :)

Mela

Wszyscy piszą, że dziewczyny fajne. Ale i panowie niczego sobie :)

Długi

No to i ja zaczynam od września :)

Kali

Benek, co do spraw finansowych to musisz sam negocjować, wiadomo jak w każdej firmie. Jak pójdziesz na rozmowę to podaj swoje oczekiwania, negocjuj i co wywalczysz to Twoje. Pensja jest wypłacana na czas, więc bez obaw. Są również pakiety lekarskie i multisport więc pod tym względem jest ok. Ale to już chyba wszędzie standard, więc dziwne jakby tego zabrakło. Firma trzyma poziom.

enter

no to pracuje w projektach, dziewczyny naprawdę ładne:), atmosferka też spoko, mają świetna kawę - dbają o to - dopytywałem,bo jako kawosz bardzo to doceniam, zobaczymy co dalej , na razie 2 dni a od września na dłużej, aha nie widziałem żadnej piramidy ani finansowej ani egipskiej,wyglądo to że jak w kazdej firmie trochę bałaganu ale na razie ok, przecież nie ma firm bez hejtu

Driver
@enter

witaj na pokładzie Enter :)

Pepe

Wszędzie są ładne dziewczyny i wszyscy się fajnie bawią. Nie przekomarzajcie się, bo Enter nam tu jeszcze ogon podwinie i w ogóle się z nikim nie zintegruje :)

bisia

enter - podobały ci się dziewczyny na rozmowie..., najładniejsze są w Back office, nie wiem gdzie aplikujesz, byle nie do projektów bo tam wielka smuta i nuda, do zobaczenie, BO górą

RAM
@bisia

bisia PROJEKTY WCALE NIE SĄ SMUTNE, nie bawiłaś sie z nami to nie pisz, moze róźnimy sie poziomem zabawy?

kargulowa

pepe - też mi nowość ..., wszędzie piją, nie ma sie czym chwalić, najlepsze imprezy sa u nas backoffice a wyjścia robimy co tydzień, jak chcesz to sie podłącz - pogadaj z kimś z backa, na pewno nie odmówią - tam zobaczysz co to zabawa

Pepe
@kargulowa

Kargulowa, trzymam za słowo :)

Długi

Witajcie. Jestem właśnie po rozmowie. Kolejna czeka mnie w przyszłym tygodniu i mam nadzieję, że po niej będę mógł już odetchnąć z ulgą, bo liczę na tą pracę. Sama rozmowa jak najbardziej ok, konkrety, nagadałem się o swoim doświadczeniu, liczę że zrobiłem wrażenie:) Ale jedna rzecz mnie ujęła, jak czekałem przy recepcji widziałem dwie dziewczyny z workami nakrętek. Słyszałem, że są akcje w których pomaga się innym własnie zbierając nakrętki, ale myślałem że to ludzie sami gdzieś je zanoszą, a tu firma mobilizuje pracowników. Dziewczyny właśnie szły do kuchni, gdzie chyba je gromadzą. Mówiły o jakimś dziecku, któremu firma pomaga. Fajna sprawa, jeśli pracownicy się w to angażują.

Zostaw merytoryczną opinię o Enterprise Investment - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Enterprise Investment?

Kandydaci do pracy w Enterprise Investment napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Enterprise Investment
2.6/5 Na podstawie 283 ocen.

Enterprise Investment