PZM WIMET

Józefów

Opinie o PZM WIMET

Julita

@warszawiankajeśli zniknęły któreś z komentarzy, oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora portalu za naruszanie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią. A co możecie powiedzieć na temat obecnej sytuacji w firmie? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć po dołączeniu do PZM WIMET? Czy pracodawca zapewnia również możliwości rozwoju w postaci dodatkowych kursów i szkoleń?

kxo

No ale taki pracownik działu obsługi klienta nie ma raczej złej pracy @ryszaro. I zarobki pewnie większe niż pracownik fizyczny.

Jatija

Rozrabiaka-to chyba sam ustalasz z rekrutujacym

zaciekawiona
@Jatija 28.07.2015 22:07
Rozrabiaka-to chyba sam ustalasz z rekrutujacym

o co chodzi z tą firmą? kogo oni szukają do obsługi klienta? praca prosta a ciągle pokazują się nowe ogłoszenia na to stanowisko. Byłam na dwóch spotkaniach rekrutacyjnych i cisza, ludzi na rozmowę było mnóstwo a oni chyba nikogo nie wybrali skoro dalej szukają. Dziwne to bo opis pracy jaki przedstawiał właściciel firmy wydaje się dość prosty więc nikt z kandydatów się nie nadawał?

rozrabiaka

Witam serdecznie, a jak wygląda forma wynagrodzenia za dwutygotniony okres próbny? pozdrawiam

rozrabiaka

warszawianka

Firma dba o reputacje i kasuje komentarze opisujace faktycznie co sie tam dzieje

pracownik fd

Polecam tylko pracowitym i ambitnym, lenistwo nie przechodzi.

gosc

ciekawa ta opinia w kontekscie tego, ze przez PUP Otwock szukaja kogos do pracy na 'umowe na czas nieokreslony', na stanowisko zwiazane z ofertowaniem i zamowieniami publicznymi za 2000-2500 brutto, tzn ze nalezaloby ich spuscic ze schodow ?

GAGA
@gosc 27.04.2015 19:57

Pracowałam w Wimecie kilka lat, z przyczyn osobistych musiałam wyjechać w inny rejon kraju. Mogę z czystym sumieniem polecić pracę w józefowskim Wimecie. Jak ktoś chce i umie pracować, to trafił idealnie. Można się wykazać i dobrze zarobić. Pracownik ma wszystkie potrzebne narzędzia pracy, wypłaty zawsze w terminie, współpracownicy i atmosfera w pracy miła. Godziny pracy elastyczne,co jest wygodne dla ludzi studiujących - nikt nie robił problemów jak miałam sesję i musiałem wcześniej kończyć pracę. Polecam tę firmę !

aga

zgadzam sie ze wszystkim, ( usunięte przez administratora )znam ale krotko razem pracowalysmy, wiec wole sie nie wypowiadac. firma godna polecenia. pracujesz ciezko ale przynajmniej wiesz za co pracujesz. pozdrawiam caly \\\\\\\"stary\\\\\\\" zespol Pzm WImet.( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o PZM WIMET - Józefów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PZM WIMET