Calamus Rotan Sp ZOO- Salon Meblowy Vinotti

Wrocław

Opinie o Calamus Rotan Sp ZOO- Salon Meblowy Vinotti

maman

Firma o 20 lat istnieje w tej branży, piekne przedmioty na stronieinterentowej posiadaja.

Ostrzegam was o tym Pracodawcy, wyzysk to mało powiedziane. Jeszcze w tak [usunięte przez moderatora] firmie nie pracowałem. Wyścig szczurów to mało powiedziane, oczywiście pranie muzgu w standardzie. ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Calamus Rotan Sp ZOO- Salon Meblowy Vinotti - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Calamus Rotan Sp ZOO- Salon Meblowy Vinotti