ABS-TRANS SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - MATEUSZ CENULA

Orzech

Opinie o ABS-TRANS SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - MATEUSZ CENULA

albin

piotr_21 - 2011-11-08 19:35:48 Z daleka od takiego człowieka [usunięte przez moderatora] Poprzednią pozytywną opinie chyba napisał on sam. Nie wypłacalny koleś ! Praca od zmierz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do świtu 12/13h. Czasem i soboty i niedziele :) ! zgadzam sie z tom opiniom powyżej człowiek nie ma rozumu i w dodatku małolat nie ma kasy żeby ludziom wypłacic wypłaty [usunięte przez moderatora] nie dorusł żeby prowadzic firmę

piotr_21

Z daleka od takiego człowieka [usunięte przez moderatora] a ! Poprzednią pozytywną opinie chyba napisał on sam. Nie wypłacalny koleś ! Praca od zmierzchu do świtu 12/13h. Czasem i soboty i niedziele :) !

Zostaw opinię o ABS-TRANS SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - MATEUSZ CENULA - Orzech

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABS-TRANS SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - MATEUSZ CENULA