backtolife LOGISTIC

Poznań

Opinie o backtolife LOGISTIC

Na szczęście były pracownik

plusy: -Można się zwolnić -Jeżeli jesteś w stanie sprzedać 1500 paczek chrupek kukurydzianych 100% droższych niż u konkurencji w 20 warzywniakach 2x2 m2 to śmiało! Można też wcisnąć puszkę podróby Burna droższą od Tigera albo superglue. Jest też łabimex, nie zdziwiłbym się jakby te papki robili ze szwdzkiego mięsa albo padłej zwierzyny. Brzydziłem się tego przez słoik dotknąć. Chcesz być jechany? Jeździć maluchem na gaz z limitem 30km dziennie? Chcesz się wstydzić? Jeżeli nie patrz wyżej. -Największy plus? po miesiącu dostaniesz 3 wizytówki- do pokazania :) -dostaniesz na miesiąc gratisy dla najlepszych kontrahentów: 3x paczka flipsów, 1x słoik klopsów, puszka napoju. minusy: -Wyścig szczurów -[usunięte przez moderatora] -Zła organizacja -Przestarzały park maszynowy -Niemożliwe oczekiwania -Wynagrodzenie po dwóch wezwaniach do zapłaty -Oszukują na prowizji -Brak możliwości awansu -Zły dojazd -Produkt: zły, drogi, niechciany na rynku -Cała firma to jeden wielki [usunięte przez moderatora], nawet telefonu na abonament nie będą w stanie wziąć. -Po hali z żywnością biegają szczury i koty leją na chrupki a Ty masz to sprzedawać dzieciom! -Nie możesz nawet dać spróbować sprzedawczyni, nie mówiąc juz o zostawieniu czegoś dla szefa. Nie wierzysz? Spytaj byłych pracowników!

Zostaw opinię o backtolife LOGISTIC - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie backtolife LOGISTIC