Z. U. Południe

Kraków

Opinie o Z. U. Południe

igi

Z.U. Południe zajmują się świadczeniem profesjonalnych usług z zakresu : utrzymania czystości, sprzątania biur i innych nieruchomości utrzymania terenów zielonych, odśnieżania, ochrona mienia, dozorowanie itd. Nie sa to najlepiej płatne prace, ale około 2000 zł sie zarobi.

czytelnik

Czyja to wina???? Sami pomyślcie ?... Sami jesteście sobie winni a dlaczego?????. Proste.

pracownica

ja tez pracowalam w tej firmie, ale mam inna opinie. wszystko ok, no moze zarobki ale kto dzisiaj placi srednia krajowa, raczej minimum.podlegalysmy pod mistrza z Kielc, srodki,kasa wszystko na czas.

Też tam pracowałam

Nie polecam. Praca po 12 godzin, bez względu na pogodę i porę roku. Brygadzistki wyzywały nas od k...ew! Goniły do roboty i nawet nie było czasu tampona zmienić, a co dopiero śniadanie zjeść. Kanapki jadłam dopiero po pracy lub w domu. A większego tumana od mistrza [usunięte przez admina]jeszcze nie widziałam.

były_pracownik

(usunięte przez administratora) niekonsekwentne zachowanie bezpośredniego szefa, pracę w ciągłym akordzie i zarobki ok. 1000 zł netto, lub mniej, to polecam tą firmę, a w szczególności pracę przy sprzątaniu pociągów w KGZ (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Z. U. Południe - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z. U. Południe