RENSEL CONSULTING

Karwia

Opinie o RENSEL CONSULTING

jarrr

Mialem z tej "firmy" wyjechac do niemiec. Wyjazd nie doszedl do skutku gdyz brakowalo mi profesjonalizmu z jego strony. Koles kompletnie nieodpowiedzialny, umawia sie po czym nie stawia sie na umowione spotkanie, nie dawal zadnych szczegolow wyjazdu. Umowa miedzy firma a firma (wyjazd na dzialanosci) byla dla niego nowoscia, ciekawe tez czy wiedzial ze musieli bysmy sie rozliczyc w zł a nie w E. Kwota jaka mialem zekomo dostac netto na koniec okazala sie brutto (zabraklo mu troche wiedzy ekonomicznej). Mialem wrazenie jakbym mial wspolpracowac z kompletnie zielonym wlascicielem firmy zarejstrowanej w hotelu jego rodzicow. Ogolnie porazka wiec nie polecil bym go. Byc moze intencje ma wlasciwe ale trudno takiej osobie zaufac.

Zostaw opinię o RENSEL CONSULTING - Karwia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RENSEL CONSULTING