Opinie o Ibis Zozula Zaręba sp.j. w Biała Podlaska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ibis Zozula Zaręba sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ibis Zozula Zaręba sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ibis Zozula Zaręba sp.j. w Biała Podlaska

Done Nowy wpis

Pracowałem tam przez dłuższy okres czasu i powiem że nikomu nie polecam się tam zatrudniać wyzysk totalny a mianowicie pracujesz tam na 100 % codziennie bo jak nie to dołącza do ciebie szefowa i robić razem a wtedy oprócz ganiania i konieczności zapamiętywana 4-6 pozycji na pamięć dostajesz w gratisie wodę z mózgu i brak logicznego myślenia i planowania. Jeżeli starasz się ponad normę i pokazujesz że ci zależy w oczekiwaniu o podwyżkę czy jakikolwiek awans jedyne co dostaniesz to więcej obowiązków , nerwice ,ku*wice , PTSD a jak czegoś nie zrobisz to zaraz jest opierdziel. O jakiejkolwiek pochwale zapomnij , nie masz odpowiedniego obuwia ochronnego nic nie szkodzi idziesz kupujesz przynosisz rachunek ale licz się z tym że szefowa będzie Ci to wypominała że ona za to zapłaciła mimo iż pracodawca jest zobowiązany zapewnić Ci odpowiednie ubranie oraz obuwie ochronne. Krzyski na porządku dziennym , (usunięte przez administratora) ,bhp w tej firmie nie istnieje , dezorganizacja, brak przepływu informacji na temat wydawanego towaru Jeżeli chodzi o wypłaty to jest śmiech na sali : Jest grafik wpisujesz się i wypisujesz o której wychodzisz ale jak przykładowo kończysz o 23:38 albo 23:39 to zamiast mieć w grafiku 23:40 to ucinają Ci w dół czyli 23:30 tak wygląda ich januszowe (usunięte przez administratora) podejscie do prowadzenia firmy Natomiast gdy przychodzi do wypłacania pieniędzy jest podobnie np. wychodzi ci za bieżący tydzień 876 zł to zamiast zaokrąglić to do tych 880 to nie dość że nie dostaniesz 876 zł ( bo tutaj drobne nie istnieją są tylko banknoty ) to jeszcze jest spore prawdopodobieństwo że dostaniesz 860 bo szefowa nie ma akurat 10 zł żeby chociaż wyszło 870 i ma to w (usunięte przez administratora) nie mówi żebyś się upomniał następnym razem tylko ucina bo tak jej się podoba. Ciągłe niezgodności w asortymencie jeżeli aktualny stan magazynu nie pokrywa się z asortymentem w systemie ucinają Ci z wypłaty po 50-200. Powinna się tym zająć inspekcja pracy tylko że większość pracowników boi się że stracą źródło dochodu albo będą mieli nieprzyjemności związane z tym ze się postawili i chcą walczyć z bezprawiem . (usunięte przez administratora) chleb powszedni nie podoba się to wyjad szukaj innej pracy . Nowi pracownicy czesto rezygnują po pierwszym tygodniu albo po kilku dniach. Był raz pobity rekord bo pracownik wyszedł po ok 20 min bo nie pasowały mu warunki jakie tam panują Nawet żadna muzyka nie leci w tle z głupiego radia żeby poprawić morale zespołu a jedyne co jest tam akceptowane to muzyka sakralna i różaniec puszczany gdzieś w tle z serwisu YT jedyna opcja to mieć swoje słuchawki bo idzie dostać bólu głowy od tych modlitw. Pracownicy są tam ogólnie źle traktowani chodzą bez humoru i motywacji pracują aby mieć za co utrzymać siebie albo rodzinne Szefowa potrafi do Ciebie wydzwaniać przed i po pracy albo wręcz namawia do tego żeby przyjść wcześniej tłumacząc się tym że jest więcej zamówień

Cicha

Nie polecam pracować w hurtowni IBIS, praca na maxa jak w (usunięte przez administratora)i po pracy nie możesz liczyć na spokój, z powodu ciągłych telefonów od szefowej! To jest chora sytuacja i chore szefostwo. Nie polecam nikomu tam pracować.

Kasia Nowy wpis
@Cicha

A jak wygląda tam nocna zmiana? Płacą tam premie? Jak tam wygląda praca w grupie?

Loki Nowy wpis
@Kasia

Brak premi, brak BHP, brak odzieży roboczej, jesteś chory i idziesz na l4 ? Ale jak to przecież u nas się nie choruje xD, praca 6 dni w tygodniu nie wiem jak teraz ale 4 lata temu nie pracowało się mniej niż 10 godzin i te oszukiwanie z urlopem to czysta poezja jak nie przyjdziesz do pracy w sobotę bo na umowie masz 5 dniowy system pracy to każą wypisywać urlop ????

Katarzyna Nowy wpis

Jak jest z tymi telefonami od szefostwa po pracy? :) Ktoś niżej wyolbrzymiał, czy faktycznie trzeba być dyspozycyjnym?

byc moze przyszły pracownik

na nocnej zmianie jak tam jest ?

Rozmowę kwalifikacyjną w Ibis Zozula Zaręba sp.j. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Kierowca C+E?

Zostaw merytoryczną opinię o Ibis Zozula Zaręba sp.j. - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w Ibis Zozula Zaręba sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Ibis Zozula Zaręba sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Ibis Zozula Zaręba sp.j.
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Orzechowa 2
    21-500 Biała Podlaska