Transkom Polska Sp. z o.o.

Biała Podlaska

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 9 ocen.

Transkom Polska Sp. z o.o.
1 9 6 1

Opinie o Transkom Polska Sp. z o.o.

Preacher

Na wstępie trzeba zaznaczyć iż firma Transkom Polska tudzież Transcom Polska jak to wpisane jest w ogłoszeniu między innymi na Lento, jest jedynie filią firmy matki która mieści się w Rosji. W biurze w Polsce pracuje jeden człowiek, bardzo słabo znający język Polski który mimo iż bardzo miły i sympatyczny, ma całe nic do powiedzenia w firmie. Wszystkie najdrobniejsze nawet decyzje, podejmuje niejaki Pavel z Rosji, jeden z właścicieli firmy, przez co proces decyzyjny trwa dosłownie tygodniami. Warunki zatrudnienia urągają ludzkiej godności i przyzwoitości. Początkowo oferują pracę na pół etatu, który z połową etatu nie ma nic wspólnego, pracuje się po 12-13 godzin na dobę, wykonując pracę którą wykonywać powinno co najmniej 2 osoby. Po miesiącu pracy, oferują najniższą krajową na okres próbny, co równa się totalny wyzysk, gotowość do pracy nocami i weekendy, bycie na każde zawołanie szefa itd. Tak wygląda praca spedytora w w.w firmie. Kierowców z tego co zdążyłem się zorientować w trakcie pracy, przyjmują jedynie zza wschodniej granicy, oferując im śmieszne stawki, Polscy kierowcy za takie grosze nie ruszyli by się nawet z domu, co uważam za jak najbardziej słuszne! Podsumowując: Praca totalny zapierdziel za marne grosze, do tego oczekiwanie na decyzje tygodniami, gdyż Pan Jurij nawet palcem nie kiwa bez zgody swojego szefa z Rosji. W ogłoszeniu podawana jest znajomość rosyjskiego, co jest przekłamaniem, gdyż trzeba także znać płynnie angielski, oraz co najmniej podstawy niemieckiego. Serdecznie odradzam, jak dla mnie ta firma to totalne nieporozumienie.

Zostaw opinię o Transkom Polska Sp. z o.o. - Biała Podlaska

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transkom Polska Sp. z o.o.