ROWEX GROUP Sp. z o.o.

Biała Podlaska

Opinie o ROWEX GROUP Sp. z o.o.

ppq

Nie polecam "ekokamieni" z Rowex. Szkoda czasu i pieniędzy na zakupy.

Mufasa

Kupa kamieni, towar mokry, wieczne problemy z dostępnością. Jeden wielki badziew!

robaj76

szybka wysyłka, bez zarzutu obsługa, p[olecam

zadowolony

udało mi się kupić u nich ekogroszek bocian....Miła Pani podzwoniła i dostałem tone baardzo dobrego ekogroszku. SUPER

jhon

węgiel jaskółka bardzo dobry ekogroszek. szkoda, że nie ma ich w sieciach typu mrówka, bricoman... polecam rowex-sklep.pl

porzaj90

nie ma obaw. wegiel dobry. tylko zamawiac. www.rowex-sklep.pl

kijanka

dzwoniłem do Pań z zamówieniem. miła, fachowa obsługa. otrzymałem rabat i towar w terminie. polecam firmę.

Gabi

kupiłam ostatnio węgiel jaskółka bo tylko taki mieli myślałam, że słabo będzie się palił ale póki nie ma mrozów nie narzekam.

hejho

bo te imiona to ściema ? Jak myślicie Sherlocki, kto umieszcza tutaj komentarze? Hmmm... pomyślmy... obsługa sklepu ? :D

kobex

Dobre ceny, szczególnie miały. o mial trudno a u nich tanczy i hula wszystko

qq

Zabawne, że każda pozytywna opinia jest z nicka będącego "imieniem". Jeszcze zabawniej, że to opinie o produkcie, nie o pracodawcy.

Artur

Nigdy więcej od tego dystrybutora, ekogroszek słaby, do tego razy rozbierałem piec bo był kamień i pręt metalowy, kilka worków później jeszcze większa bryła kamienia, tak więc nie polecam

Marek

Jacku ta firma cały czas ma w sprzedaży ten kaloryczny węgiel oraz dodatkowo 2 inne rodzaje węgla. Proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd z takimi komentarzami bo węgiel który jest sprzedawany w ROWEX jest czyściutki bez kamienia, suchy , bez spieków a co najważniejsze mają 3 rodzaje każdy znajdzie coś dla siebie przekonałem się bo zakupy robię w firmie od ponad 4 lat w Małaszewiczach i jestem bardzo zadowolony !! Polecam i pozdrawiam Marek .

hejho
@Marek 05.10.2017 15:14

jasne jasne, a świstak...

Jacek

Na początku żeby zdobyć rynek w roku 2014 węgiel był kaloryczny bez spieków, teraz spieki co niemiara, mokry, o dużo kamieni, zerwane zawleczka z 10 razy bo tyle kamieni. Czarna Perła KTK o niebo lepsza- brak spieków suchy , kaloryczny, bez kamieni, nie dymi jak rowexu i mniej sadzy sie odklada na piecu. Pale od 2 sezonów i powiem szczerze ze ok,.

Marzena

Dobry wegiel!

Sylwester-

Kupiłem 4 tony Jaskółki, jestem miel zaskoczony. Węgiel bez kamienia, bardzo suchy. Ciekawe jak Bocian

Franek

Najlepszy ekogroszek z jakim miałem do czynienia. Polecam

Gość niedzielny

gdzie najlepiej kupić ekogroszek Rowex ? Jestem z okolic Poznania

Mateusz W-wa

Ekogroszek suchy fajnie się pali, szkoda ze podniesli cene

Sanisław

Paliłem swego czasu słońcem, ekogroszek raczej bezproblemowy

Antek

Rowex zmienił opakowania? Kupowałem wcześniej jako słońce. Węgiel bezproblemowy

Marek

Węgiel suchy, mają tego sporo w ofercie.

MarekMor

Nowe worki, nowe ekogroszki, jakość w porządku jak najbardziej. Suchutki, co najważniejsze.

Robak

Dobre warunki, towar tez do handlu elegancki. Git.

Mariusz

witam - chcę u nich kupić ekogroszek do pieców z podajnikiem czy taki Pan kupował u nich i się naciął na kamień ?

palacz

zima kiepska 0 stopni a idzie tego węgla 40-50kg na dobę i 3-4kg popiołu

Zostaw opinię o ROWEX GROUP Sp. z o.o. - Biała Podlaska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROWEX GROUP Sp. z o.o.