ROWEX GROUP Sp. z o.o.

Biała Podlaska

ROWEX GROUP Sp. z o.o.

Opinie o ROWEX GROUP Sp. z o.o.

Kamila

Czy ktoś ostatnimi czasy aplikował do firmy? Na oficjalnej stronie ROWEXu znalazłam aktualne oferty pracy. Dla zainteresowanych przesyłam link: https://rowex-group.pl/tag/praca/ @Kicikici, możesz doprecyzować swoją wypowiedź tak by była zrozumiała dla wszystkich użytkowników? Jesteś pracownikiem ROWEX GROUP? Możesz powiedzieć nam coś na temat warunków pracy w tym miejscu? Jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych w firmie?

mega zadowolony

a ja tam w tym sezonie kopiłem 8 ton ekogroszku , dostałem rabat, towar w terminie, suchy....wszystko na plus. ja jestem mega zadowolony.

Kicikici

Koleżanka koleżankę zatrudniła hahaha kolesiostwo i nepotyzm....

miał
@Kicikici 15.06.2018 23:28

ja widzę, że maja bardzo duzo ogłoszeń......to chyba dobrze :)

Kicikici
@miał 21.06.2018 11:23

Zatrudnianie "swoich" nie zawsze służy rozwojowi firmy. Ale to nie mój interes... Wsią ta Biała stoi...

kicickici maja fasa
@Kicikici 15.06.2018 23:28

jak to?

Natka
@kicickici maja fasa 22.06.2018 15:27

Poza sezonem węgiel nie idzie to buty sprzedają hahaha no tak trzeba jakoś nazbierać na opał

Niechciane dodatki

W ubiegłym sezonie paliłem ekogroszkiem z Rowexu i wiele razy musiałem biegać do kotłowni z powodu zerwanej zawleczki. A ślimak był zablokowany albo otoczakami, albo (ostatni zasyp) otoczakami i żelastwem w kształcie korka od butelki. No i tak wyleczyłem się z Rowexu, bo tej zimy (groszek z KWK Rozbark) nie zerwało mi zawleczki ani razu. Nie polecam.

mariusz
@Niechciane dodatki 28.05.2018 19:29

ja pale juz 3 sezon ekogroszkiem z Rowexu i jestem mega zadowolony. nic absolutnie nic sie nie dzieje z kotlem. sala sie równo, popiołu nie ma. kupuje zawsze w lipcu przyjeżdża suchutki. POLECAM!!!!!!

Opinie dotyczące zatrudnienia w ROWEX GROUP Sp. z o.o. to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

michal

Mają sporo ofert pracy na swojej stronie www.rowex-group.pl, co świadczy o tym , że firma się rozwija.

Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym użytkownikom zainteresowanym pracą w firmie ROWEX GROUP Sp. z o.o.. Chce ktoś się podzielić swoją opinią?

Benek

Firma ma opinię świetnego pracodawcy. Podpowiedzcie czy potrzebują pracowników?

slawek
@Benek 08.02.2018 17:36

na ich stronie rowex-group.pl jest zakładka kariera tam są oferty pracy. ja również słyszałem, że to świetna Firma.

baca

zamawiam u nich bardzo dużo, nigdy się nie zawiodłem. maja bardzo dobry węgiel, w dobrych cenach,

mikus

POLECAM!! ciężko teraz kupić dobry opał. ekogroszek Bocian jest naprawdę dobry. trafiłem na promocje i jestem bardzo zadowolony.

Solniczka

Nie polecam!

koszakm

Bzdury totalne, węgiel, który zawsze kupujemy z sasiadami od nich nigdy nie mial kamienia, a kupiujemy juz ze 3 lata. Cos mi tu smierdzi zazdrosna konkurencja. Z calej siły polecam z czystym suminiem!!!

ppq

Nie polecam "ekokamieni" z Rowex. Szkoda czasu i pieniędzy na zakupy.

Mufasa

Kupa kamieni, towar mokry, wieczne problemy z dostępnością. Jeden wielki badziew!

robaj76

szybka wysyłka, bez zarzutu obsługa, p[olecam

zadowolony

udało mi się kupić u nich ekogroszek bocian....Miła Pani podzwoniła i dostałem tone baardzo dobrego ekogroszku. SUPER

jhon

węgiel jaskółka bardzo dobry ekogroszek. szkoda, że nie ma ich w sieciach typu mrówka, bricoman... polecam rowex-sklep.pl

porzaj90

nie ma obaw. wegiel dobry. tylko zamawiac. www.rowex-sklep.pl

kijanka

dzwoniłem do Pań z zamówieniem. miła, fachowa obsługa. otrzymałem rabat i towar w terminie. polecam firmę.

Gabi

kupiłam ostatnio węgiel jaskółka bo tylko taki mieli myślałam, że słabo będzie się palił ale póki nie ma mrozów nie narzekam.

hejho

bo te imiona to ściema ? Jak myślicie Sherlocki, kto umieszcza tutaj komentarze? Hmmm... pomyślmy... obsługa sklepu ? :D

kobex

Dobre ceny, szczególnie miały. o mial trudno a u nich tanczy i hula wszystko

qq

Zabawne, że każda pozytywna opinia jest z nicka będącego "imieniem". Jeszcze zabawniej, że to opinie o produkcie, nie o pracodawcy.

Artur

Nigdy więcej od tego dystrybutora, ekogroszek słaby, do tego razy rozbierałem piec bo był kamień i pręt metalowy, kilka worków później jeszcze większa bryła kamienia, tak więc nie polecam

Marek

Jacku ta firma cały czas ma w sprzedaży ten kaloryczny węgiel oraz dodatkowo 2 inne rodzaje węgla. Proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd z takimi komentarzami bo węgiel który jest sprzedawany w ROWEX jest czyściutki bez kamienia, suchy , bez spieków a co najważniejsze mają 3 rodzaje każdy znajdzie coś dla siebie przekonałem się bo zakupy robię w firmie od ponad 4 lat w Małaszewiczach i jestem bardzo zadowolony !! Polecam i pozdrawiam Marek .

hejho
@Marek 05.10.2017 15:14

jasne jasne, a świstak...

Jacek

Na początku żeby zdobyć rynek w roku 2014 węgiel był kaloryczny bez spieków, teraz spieki co niemiara, mokry, o dużo kamieni, zerwane zawleczka z 10 razy bo tyle kamieni. Czarna Perła KTK o niebo lepsza- brak spieków suchy , kaloryczny, bez kamieni, nie dymi jak rowexu i mniej sadzy sie odklada na piecu. Pale od 2 sezonów i powiem szczerze ze ok,.

Marzena

Dobry wegiel!

Sylwester-

Kupiłem 4 tony Jaskółki, jestem miel zaskoczony. Węgiel bez kamienia, bardzo suchy. Ciekawe jak Bocian

Franek

Najlepszy ekogroszek z jakim miałem do czynienia. Polecam

Gość niedzielny

gdzie najlepiej kupić ekogroszek Rowex ? Jestem z okolic Poznania

Zostaw opinię o ROWEX GROUP Sp. z o.o. - Biała Podlaska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROWEX GROUP Sp. z o.o.