Muzyczne Przedszkole Niepubliczne BAJOKO

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Muzyczne Przedszkole Niepubliczne BAJOKO

K

Tragedia. Magazyn dla dzieciaków, w dodatku ciemny magazyn. To ma być przedszkole??Wszystkie dzieci na otwartej przestrzeni, jak na hali, a różny wiek potrzebuje różnych zajęć ich treści i sposobów prowadzenia. Na samym środku sklepik z niezdrową żywnością- tylko pogratulować. Od razu widać, iż jest to miejsce nastawione na kasę i na salę zabaw, która w godzinach porannych "pełni" rolę przedszkola. Zupełnie nieodpowiednie warunki dla dzieci. Zdjęcia na stronie "przedszkola" również bardzo monotonne, same twarze dzieci, nie ma zdjęć jak coś tworzą, robią (jedynie pozowane zdjęcia z wycinaniem ciasteczek). Placu zabaw brak, bo jedyne zdjęcia są z trawnika przyosiedlowego i to w dodatku nieogrodzonego (czyli jednak magazyn z wychodkiem). Nie wyobrażam sobie możliwości przeprowadzenia owocnych zajęć w takich warunkach, ani funkcjonowania dzieci w ciemności. Zresztą wśród zdjęć zaledwie kilka pokazuje uśmiechnięte dzieci, na reszcie są znudzone, co mnie wcale nie dziwi.

Zostaw opinię o Muzyczne Przedszkole Niepubliczne BAJOKO - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Muzyczne Przedszkole Niepubliczne BAJOKO