Legnica

Opinie o Dom dziecka Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety p. wezw. Matki Boskiej Częstochowskiej

Dom dziecka prowadzony przez siostr zakonne to wylęgarnia huliganow. No ale co takie moga nauczyc dzieci, a nawet gdyby chcialy , to jest tam taka jedna sprzątaczka (usunięte przez administratora)ktora daje (usunięte przez administratora)każdemu kto ma na nia ochotę. Z pewnością starszi wychowankowie sa z tego bardzo zadowoleni, tym bardziej że wtym domu dziecka są lamane przepisy i sprzątaczka często ma dyżury nocne i \"opiekuje\" sie wychowankami. Po prostu sodoma i gomora!!!!

Zostaw opinię o Dom dziecka Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety p. wezw. Matki Boskiej Częstochowskiej - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom dziecka Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety p. wezw. Matki Boskiej Częstochowskiej