Ballerina

Jaworzno

Opinie o Ballerina

sboja

Pracowałam tam przez pół roku, serdecznie NIE POLECAM. Pracodawca wprowadza bardzo złą atmosferę w pracy. Szefostwo szasta pieniędzmi na prawo i lewo, a pracownikom ciągle wypomina się, że za dużo zarabiają choć stawki są żenująco niskie - na produkcji jak i w biurze. Większość ludzi pracuje bez umowy o pracę. Zakład jest brudny i przestarzały. Szefostwo nie ma żadnego szacunku do pracowników, a awantury i niebezpośrednie ubliżanie ludzkiej inteligencji jest na porządku dziennym. Bardzo żałuję, że pracowałam tam aż tak długo.

Zostaw opinię o Ballerina - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ballerina