Krzysztof Niczyporuk Firma Usługowo-Handlowa Chrismar

NIP: 9520004227 REGON: 010386351

Krzysztof Niczyporuk Firma Usługowo-Handlowa Chrismar

Opinie o Krzysztof Niczyporuk Firma Usługowo-Handlowa Chrismar

Stefan

Jak oceniacie pracę w firmie Krzysztof Niczyporuk Firma Usługowo-Handlowa Chrismar? Czy według was do dobry pracodawca, oferujący stabilną pracę? Jak podoba wam się wysokość wynagrodzenia? dajcie znać, czy warto aplikować.

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

Kordian

Płacą na czas, grafik jest czytelny, a kierowca jako pracownik szeregowy jest traktowany z szacunkiem i ma dużo do powiedzenia. Jednym słowem www.chrismar.eu to firma godna zaufania.

Bruno

Pracowałem w Chrismar jako kierowca przez kilka lat. Tak się złożyło, że musiałem zrezygnować, ponieważ przeprowadziłem się kilkaset kilometrów od Warszawy, niemniej jednak pracę w charakterze kierowcy wspominam z sentymentem. Chrismar świadczy usługi transportowe z przewozem materiałów ADR włącznie,zresztą ich oferta jest na www.chrismar.eu

Karol

Dobry pracodawca, który rozumie swoich pracowników i czasami daje im nieco luzu. Wypłata zawsze na czas. Polecam

Zostaw opinię o Krzysztof Niczyporuk Firma Usługowo-Handlowa Chrismar - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krzysztof Niczyporuk Firma Usługowo-Handlowa Chrismar