Krzysztof Niczyporuk Firma Usługowo-Handlowa Chrismar

Opinie o Krzysztof Niczyporuk Firma Usługowo-Handlowa Chrismar

Filtruj opinie po kryteriach:

Stefan
 Opinia

Jak oceniacie pracę w firmie Krzysztof Niczyporuk Firma Usługowo-Handlowa Chrismar? Czy według was do dobry pracodawca, oferujący stabilną pracę? Jak podoba wam się wysokość wynagrodzenia? dajcie znać, czy warto aplikować.

Opinia

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

Kordian
 Opinia

Płacą na czas, grafik jest czytelny, a kierowca jako pracownik szeregowy jest traktowany z szacunkiem i ma dużo do powiedzenia. Jednym słowem www.chrismar.eu to firma godna zaufania.

Bruno
 Opinia

Pracowałem w Chrismar jako kierowca przez kilka lat. Tak się złożyło, że musiałem zrezygnować, ponieważ przeprowadziłem się kilkaset kilometrów od Warszawy, niemniej jednak pracę w charakterze kierowcy wspominam z sentymentem. Chrismar świadczy usługi transportowe z przewozem materiałów ADR włącznie,zresztą ich oferta jest na www.chrismar.eu

Tak2Nie

Karol
 Opinia

Dobry pracodawca, który rozumie swoich pracowników i czasami daje im nieco luzu. Wypłata zawsze na czas. Polecam

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Krzysztof Niczyporuk Firma Usługowo-Handlowa Chrismar - Warszawa