SID GROUP SP. ZO.O

Opinie o SID GROUP SP. ZO.O

jvm

Mieszane uczucia co do pracy. Niby na początku wszystko fajnie ale potem wychodzą na jaw rzeczy nieciekawe. Atmosfera naprawdę spoko, Javowcy nie mogli narzekać pewnie jeśli chodzi o wynagrodzenie, mimo to ciężko o podwyżki. Abapowcy z mniejszym doświadczeniem mało zarabiają, takę pensje może dostać osoba po studiach programująca w jakimś poważniejszym języku. Wiele obietnic nie dotrzymywanych, praca w nadgodzinach jak kto lubi, mimo to do pewnego momentu bardzo miło wspominam pracę. Jakby wyeliminować błędy, których firma się nie podejmuje było by to super miejsce do pracy... Nie wiem czemu prezes nie chce zmian na lepsze????

Anon

Mogę powiedzieć tyle że to jedna z tych firm które przy bliższym poznaniu nie zyskują.

bapi

harówka za średnie pieniądze

freelance

z mojego doświadczenia, raczej nie polecam

absolwent

ponoć słabizna, koledzy byli na rozmowach

po rozmowie

Byłem na rozmowie, generalnie rozmowa miła i na poziomie. Minusem jest to że było dużo obietnic ale mało mocnych gwarancji ich dotrzymania.

Byly

no_way
@Byly 26.01.2017 06:16
po około roku pracy mogę powiedzieć że to ciekawe doświadczenie ale drugi raz bym już chyba nie chciał tam pracować...

Także nie znam osoby, która kiedykolwiek po odejściu wróciła do SIDa. A firma już trochę jest na rynku i dużo osób się przewinęło. To daje do myślenia...

B2B

Mają słabą organizację pracy i dlatego jest to kolejna warszawska firemka, w której panuje przekonanie, że praca po 12h na dobę to standard.

bez nicku

atmosfera miedzy pracownikami calkiem fajna, socjal dosyć skromny, płaca na średnim poziomie zwłaszcza że jest trochę dziwne jej liczenie, jak juz coś potrafisz to trzeba pomykać w nadgodzinach i jest to traktowane jako coś normalnego, co do zdobywania wiedzy to raczej czytanie pdf'ów w zakresie własnym i to co się znajdzie w internecie. Generalnie jak jesteś młody/da i lubisz zasuwać za przecietną kasę w nadgodzinach to polecic mozna, jełsi jestes doświadczona/ny to można znaleźć cos spokojniejszego z lepszymi warunkami.

no nie tak znów kolorowo

nie mam pojęcia

jak

Jak pracuje sie w SID?

Zostaw opinię o SID GROUP SP. ZO.O - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SID GROUP SP. ZO.O