P.H.U. Vector

Oświęcim

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 1 ocen.

P.H.U. Vector
6 1 6 1

Opinie o P.H.U. Vector

Zenek

Cały czas pracuje w tej firmie - od kilku lat Żadnych zastrzeżeń, wynagrodzenia zawsze na czas, zaliczki, partnerskie traktowanie ludzi. Niestety i u nas w firmie jak i na zewnątrz niektórzy (być może konkurencja) próbują znieważyć firmę w oczach osób trzecich. Wieloletnia współpraca z tymi samymi firmami przewozowymi tylko potwierdza profesjonalność firmy VECTOR, uczciwość i rzetelność. Gdyby byli kombinatorami to już dawno nie byliby na rynku a firmy, które ich wybrały wiele lat temu już dawno by się ich pozbyli. Jeśli ktoś chce poznać prawdziwą ocenę tej firmy niech pyta firmy przewozowe a nie szuka wpisów hejterów w internecie wynajętych przez konkurencję.

admin

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne informacje na temat P.H.U. Vector, bo jakoś zapadła cisza. Czekamy na newsy od użytkowników.

Zostaw opinię o P.H.U. Vector - Oświęcim

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. Vector