P.H.U. Vector

Opinie o P.H.U. Vector

Zenek

Cały czas pracuje w tej firmie - od kilku lat Żadnych zastrzeżeń, wynagrodzenia zawsze na czas, zaliczki, partnerskie traktowanie ludzi. Niestety i u nas w firmie jak i na zewnątrz niektórzy (być może konkurencja) próbują znieważyć firmę w oczach osób trzecich. Wieloletnia współpraca z tymi samymi firmami przewozowymi tylko potwierdza profesjonalność firmy VECTOR, uczciwość i rzetelność. Gdyby byli kombinatorami to już dawno nie byliby na rynku a firmy, które ich wybrały wiele lat temu już dawno by się ich pozbyli. Jeśli ktoś chce poznać prawdziwą ocenę tej firmy niech pyta firmy przewozowe a nie szuka wpisów hejterów w internecie wynajętych przez konkurencję.

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne informacje na temat P.H.U. Vector, bo jakoś zapadła cisza. Czekamy na newsy od użytkowników.

Zostaw opinię o P.H.U. Vector - Oświęcim

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. Vector