Bit-komputery Zbigniew Kostro

Krosno Odrzańskie

Opinie o Bit-komputery Zbigniew Kostro

mikron
użytkownik zarejestrowany

Troche sie naszukałem strony internetowej bit-komputery, ale w końcu ja znalazłem. muśze przyznac, że jak na firme, która sprzedaje komputery i wykonuje mała poligrafie jak wizytówki, czy reklamy, to nie rzuca na kolana. Aczkolwiek mają długą liste firm, z którymi juz współpracowali, a to robi wrazenie.

B

może być

FGFGFG

Napiszę krótko i na temat LUDZIE DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z TA USŁUGA N I G D Y W I Ę C E J w grudniu planuje skierować sprawę do inspekcji handlowej bo oddałem kompa do naprawy który On składał / na usterkę dysku twardego / a po odbiorze zmieniły się dysk twardy z 500 na 250 Właściciel sklepu nawet nie poinformował o zmianach. I CO WY NA TO DRODZY KLIENCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

klient po raz ostatni

Własciciel jak i jego usługi zeszły na"psy", jest nieuprzejmy i czesto pijany, wówczas sklep zamkniety.Jest niesolidny-dając do naprawy obiecuje że na nastepny dzień/aby klient nie poszedł do nastepnego/ a w rzeczywistości przeciaga do tygodnia i nie usłyszysz przeprosin, robota coraz bardziej spartolona, niedokładna, nie widze perspektywy powodzenia dalszej działalności-tylko zasmieca branżę

Zostaw opinię o Bit-komputery Zbigniew Kostro - Krosno Odrzańskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bit-komputery Zbigniew Kostro