Technikum Ekonomiczno-Menagerskie O.Orionistów

Opinie o Technikum Ekonomiczno-Menagerskie O.Orionistów

Nie polecam tej szkoły.Poziom nauczania baaaardzo niski.Pazerność na kasę jest priorytetem,wiedza dopiero na szarym końcu.Jeśli ktoś chce zdać maturę to nie jest szkoła dla niego.

Zostaw opinię o Technikum Ekonomiczno-Menagerskie O.Orionistów - Włocławek

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technikum Ekonomiczno-Menagerskie O.Orionistów