Zabrze

Opinie o WALDEK - 2010-12-29 19:34 odpowiedz | cytuj | "Antares" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkc

Paulina
użytkownik zarejestrowany

@Edek w swoim komentarzu wspominasz między innymi o braku wypłat oraz wyzysku ludzi. Co masz konkretnie na myśli? Czy naprawdę takie sytuacje pojawiały się w firmie? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach.

Miło
użytkownik zarejestrowany

WALDEK - 2010-12-29 19:34 odpowiedz | cytuj | ma się dobrze, firma rozwija się w dobrym tempie, generalnie bardzo fajna sprawa, ja chociaż już tam nie pracuje to naprawdę Ci polecam i warto tego próbować, podwyżki mają się pojawić wkrótce więc polecam

Edek

Ludzie nigdy mu nie zapomną jego postępowania i braku wypłat i wyzysku ludzi ;/;/ to nie jest firma to jest pi...............

Fit mama

Niestety to prawda Antares to przeszłość. Przecież oni teraz w ogóle żadnych robót nie wykonują ;/ Bieda aż piszczy

Stumbras

Plotki mówią że Rzepecki zaszył sie gdzieś na Ukrainie i z separatystami sie zadaje - narazie podobno w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zrobił już z 30 nich hiehiehie

Zgredek

Tak z ciekawości pisze (pracowałem u tego OSZUSTA jakiś czas temu) żyje jeszcze ten cały Rzepecki czy ktoś mu sprzedał kose w plecy za te jego oszustawa i nie płacenie ludziom ??

Andrzej 2

Antares = BIEDA i jeszcze raz BIEDA

Edek

Brak słów by opisac to co spotkało mnie w tej firmie. Żenada totalna. Szkoda gadac . To nie firma to parodia firmy !!!

Zbyszek

W upadłości. Zresztą proszę sobie sprawdzić na internecie wpisać w google Antares Zabrze.

Nick

Potwierdzam to wszystko o tej ,,niby,, firmie. Niesolidna firma. Firma w upadłości. Rzepecki teraz działą pod nowa nazwą - firma CYKLOP - adres taki sam jak Antaresu

Najgorsza firma w jakiej pracowałem, a pracowałem tam aż jeden dzień i wszystkiego się mi odechciało. Brak ludzi, brak sprzętu, ogólna opinia z innych firm negatywna. Prezes nieudolny i niezaradny, robi dobrą minę do złej gry. Podejrzewam że jest niewypłacalny. Kto moze niech ucieka zaraz stamtąd.

Zostaw opinię o WALDEK - 2010-12-29 19:34 odpowiedz | cytuj | "Antares" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkc - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WALDEK - 2010-12-29 19:34 odpowiedz | cytuj | "Antares" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkc