Opinie o Nieruchomości Volker - Katowice w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Nieruchomości Volker - Katowice. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nieruchomości Volker - Katowice na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nieruchomości Volker - Katowice w Katowice

Magda Nowy wpis

Czy każdy pracownik w firmie traktowany jest na rowni?

norwy Nowy wpis

Freedom Nieruchomości Katowice - nie polecam! Podpisują umowę na wyłączność, przez co obiecują szybką sprzedaż i pełną obsługę, a wcale tak nie było. Pani która zajęła się sprzedażą mojego mieszkania zniknęła, przez miesiąc codziennie próbowałem się z nią skontaktować. Bez skutecznie. Jak w końcu dodzwoniłem się do właściciela, zbywał mnie tekstem: zajmę się pana sprawą, skontaktuje sie w innym terminie. Po miesiącu też straciłem z nim kontakt. Dodam, że chciałem sprzedać mieszkanie w Katowicach, ponieważ na stałe wyjechałem za granicę. Obiecali kompleksową obsługę, w końcu prowizję też naliczyli dużą. Zero profesjonalizmu. Oszuści i naciągacze...

nozir Nowy wpis

Hej, a jak teraz tu się pracuje, czy agent nieruchomości ma jakies narzedzia pracy?

Tomek B Nowy wpis

Polecam, Polecam Pana Grzegorza z okolic Tarnowa i dziękuje (usunięte przez administratora) Zupełnie inne podejście do klienta niż KNC lub a.com z Tarnowa. Pan Grzegorz jest OK Pozdrawiam Tomasz B. z Tuchowa

Firma Nieruchomości Volker - Katowice poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Janek

Od razu z klientem? Bez wczesniejszej umowy o pośrednictwo? Oj pachnie KOZ-ą :)

wiki

a ja jestem bardzo zadowolona, chociaż nie przepadam za pośrednikami. Zadzwoniła do mnie pośredniczka i ich biura i powiedziała, że ma klienta na moje mieszkanie. Miałam wcześniej mnóstwo telefonów od innych agencji. Oni tylko robili ofertę i wrzucali ją do neta. Pani od Volkera przyszła od razu z klientem. Spodobało mu sie moje mieszkanie i szybko je sprzedałam. Ja osobiście polecam tę agencję.

exklient

a od właścicieli nie odbierają telefonów, jak oni funkcjonują?

marti

Nie polecam tej agencji nieruchomosci umawiaja sie na godzine zeby zobaczyc mieszkanie nikt oczywiscie sie nie zjawia ty sobie mozesz czekac(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Nieruchomości Volker - Katowice - Katowice

Nieruchomości Volker - Katowice