Nieruchomości Volker - Katowice

Katowice

Opinie o Nieruchomości Volker - Katowice

norwy

Freedom Nieruchomości Katowice - nie polecam! Podpisują umowę na wyłączność, przez co obiecują szybką sprzedaż i pełną obsługę, a wcale tak nie było. Pani która zajęła się sprzedażą mojego mieszkania zniknęła, przez miesiąc codziennie próbowałem się z nią skontaktować. Bez skutecznie. Jak w końcu dodzwoniłem się do właściciela, zbywał mnie tekstem: zajmę się pana sprawą, skontaktuje sie w innym terminie. Po miesiącu też straciłem z nim kontakt. Dodam, że chciałem sprzedać mieszkanie w Katowicach, ponieważ na stałe wyjechałem za granicę. Obiecali kompleksową obsługę, w końcu prowizję też naliczyli dużą. Zero profesjonalizmu. Oszuści i naciągacze...

nozir

Hej, a jak teraz tu się pracuje, czy agent nieruchomości ma jakies narzedzia pracy?

Tomek B

Polecam, Polecam Pana Grzegorza z okolic Tarnowa i dziękuje (usunięte przez administratora) Zupełnie inne podejście do klienta niż KNC lub a.com z Tarnowa. Pan Grzegorz jest OK Pozdrawiam Tomasz B. z Tuchowa

Janek

Od razu z klientem? Bez wczesniejszej umowy o pośrednictwo? Oj pachnie KOZ-ą :)

wiki

a ja jestem bardzo zadowolona, chociaż nie przepadam za pośrednikami. Zadzwoniła do mnie pośredniczka i ich biura i powiedziała, że ma klienta na moje mieszkanie. Miałam wcześniej mnóstwo telefonów od innych agencji. Oni tylko robili ofertę i wrzucali ją do neta. Pani od Volkera przyszła od razu z klientem. Spodobało mu sie moje mieszkanie i szybko je sprzedałam. Ja osobiście polecam tę agencję.

exklient

a od właścicieli nie odbierają telefonów, jak oni funkcjonują?

marti

Nie polecam tej agencji nieruchomosci umawiaja sie na godzine zeby zobaczyc mieszkanie nikt oczywiscie sie nie zjawia ty sobie mozesz czekac(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Nieruchomości Volker - Katowice - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nieruchomości Volker - Katowice