Visual Art Event S.C.

Opinie o Visual Art Event S.C.

ania

strony internetowej to firma Visual Art Event nie posiada @okl

Krótko, unikajcie z daleko.

Dz

Zdecydowanie tak. Ofert stażowe - to kpina. to uwłaczające ze firma krzak chce kogos nauczyć czegoś haha chyba kretactwa.

O

Beznadziejna atmosfera, opoźnienia finansowe mnóstwo niedopilnowań. Firma z rodzaju Krzak. Zgrywaj a wielka korporację w gruncie rzeczy są mała firmą siostra, brat przyjaciel z dzieciństwa. Umowy nie zarejestrowane , umowy zredukowane STRASZNA LIPA. Chcą byś dzwonił jak w callcenter. Nie polecam z całego serca - strata czasu i konflikt finansowy. pensje spłacają w systemie RATALNYM. Ostrzegam - nie tylko ja zostałam oszukana.

Zostaw opinię o Visual Art Event S.C. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Visual Art Event S.C.