GOODRICH AEROSPACE POLAND SP. Z O.O.

Rzeszów

GOODRICH AEROSPACE POLAND SP. Z O.O.
4 20

Opinie o GOODRICH AEROSPACE POLAND SP. Z O.O.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w GOODRICH AEROSPACE POLAND SP. Z O.O.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Rekrut

ok. jasne, ale ile zarobi np. taki operator procesów specjalnych lub operator NDT, procesów chemicznych w Tajecinie, na start i po pewnym okresie. Bedzie 3 tys netto ?

operator
@Rekrut 29.04.2017 10:02

po ok 3 latach

Bond

Z dodatków jest benefit, dobrowolne ubezpieczenie oraz dodatki na święta. Za moich czasów zarobki były tylko średnie. Prawdopodobnie solidarność wywalczyła podwyżki do mediany ale szczegółów nie znam. Dodatkowo wyrównania inflacyjne co roku. Park maszynowy jeden z lepszych w kraju - szeroki przekrój maszyn oraz procesów specjalnych. Atmosfera raczej ok. Popieprzone reguły korporacyjne. Rozliczenie delegacji to jakaś paranoja.

adam

Pracuje ktoś tam i może się wypowiedzieć jaka atmosfera i zarobki ?

Macie w firmie GOODRICH AEROSPACE POLAND SP. Z O.O. dodatki pozapłacowe, benefity? Jeśli tak to napiszcie jakie! Czekamy na komentarze!

Zostaw opinię o GOODRICH AEROSPACE POLAND SP. Z O.O. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GOODRICH AEROSPACE POLAND SP. Z O.O.