Opinie o K-EX

klex

kL-ex a nie k-ex to jest. KLEX. omijać

Polak z Polski

Rotacja na PH. Brak umów o pracę lub na głodowych stawkach. Zarządzanie jak wiatr zawieje. Jakość doręczeń 76% odbiory to Masakra. Zero pomysłów na przyszłość. Omijać!

@Polak z Polski 09.06.2016 21:53

Dzień dobry, Proszę o rozwinięcie: czym jest rotacja, na jakim jest poziomie i ewentualnie, jakiego regionu dotyczy ta uwaga. Czym dla Pana jest głodowa pensja? Skąd informacja o jakości doręczeń na poziomie 76%?? (Zaznaczam, że juz dawno przekroczyliśmy 94%). Jeśli chodzi zaś o pomysły, mamy ich mnóstwo. I sukcesywnie je realizujemy. Na szczęście nasza rzeczywistość jest dużo ciekawsza od Pańskiego zdania. Pozdrawiam Martyna Milewska Specjalista ds. HR w K-EX sp. z o.o.

Typowy Janusz

Rotacja pracowników jak w wesołym miasteczku. Wytrzymałem 4 miesiące na stanowisku Doradcy ds Rozwoju Usług Kurierskich. Oszukiwanie, kłamanie klientów to podstawa. Organizacja pracy w firmie na poziomie przedszkola. Kadra managerska nie kompetentna. MASAKRA

K-EX

Dzień dobry, W 2015 roku K-EX stał się częścią grupy GEIS. Dzięki tej zmianie, zyskaliśmy zaplecze silnej, dobrze prosperującej firmy międzynarodowej. Stawiamy na rozwój biznesu poprzez wsparcie struktur. Odpowiadając na Pana pytanie, idziemy do przodu i rozwijamy się. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy nie obwiają się wyzwań i zmian. Pozdrawiam Martyna Milewska Specjalista ds. HR w K-EX

daro

ziomus cos cie sie pomyliło to forum o warunkach pracy a nie czy kurier sie wyrobił czy nie. Jak mieł(usunięte przez administratora). to mu trzeba było zawiesc paczke a nie nazekac. 6+ dla kurierów.Pozdr

szebo

szczerze polecam, na 5 razy kiedy zamówiłem usługę, dwa razy kurier nie dojechał odebrać paczki w wyznaczony dzień, tylko na drugi argumentując krótko - bo się nie wyrobiłem... chyba czas wrócić do usłóg poczty polskiej heh ;/ śląskie

w miarę OK

Zostaw opinię o K-EX - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K-EX