PPHU Silplast Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o PPHU Silplast Sp. z o.o.

sunshine

Firma Silplast w Rudzie Śląskiej..co za mrukliwy i niesympatyczny babsztyl odbiera u Was telefony ?.

John Von Jungingen Arnijj

Firma bubel Atmosfera nie ciekawa. Zwalnianie następuje z dnia na dzień bez uprzedniego powiadomienia. Praca w stresie, niby umowa na prace ale pracuje się jak na akord. Stanowczo odradzamy.

Aziz_Shavershian_Brah

Nie wiem jak ma się tu sprawa do Firmy Silplast w Katowicach dlatego zaznaczam że moja opinia odnosi się tylko do tego spod adresu Halembska 158, 41-711 Ruda Śląska. Powiem to wprost nie polecam.

Abc
@Aziz_Shavershian_Brah 07.07.2016 11:47

To ta sama firma, tylko adres zmieniła. Serdecznie nie polecam pod każdym względem

pracuje w tej firmie od dluzszego czasu i niemam zastrzezen do niczego ale wiadomo zawsze znajdzie sie ktos kto cos wymysli :)

Zostaw opinię o PPHU Silplast Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU Silplast Sp. z o.o.