Opinie o Pphu Silplast Jerzy Siekowski w Pabianice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pphu Silplast Jerzy Siekowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pphu Silplast Jerzy Siekowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pphu Silplast Jerzy Siekowski w Pabianice

Nick Nowy wpis

Witam, chcę się zapytać ile u was zarobek? Pozdrawiam serdecznie.

Czy w Pphu Silplast Jerzy Siekowski zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

xi

Niestety nic się nie zmieniło tak jak było tak jest do teraz, szczególnie nie uprzejmy pan Ł.K który nie nadaję się do relacji z ludźmi

Barbara
@xi

A czy chociaż można liczyć na pensję wyższą niż najniższa krajowa?

xi
@Barbara

Niestety nie

@xi

To prawda, ten Kierownik nie powinien tam już dawno pracować, dziwie się że Pan Prezes na takie coś pozwala..

Jolanta

a kierownik nie jest może już w wieku gdzie nie wolno go zwolnić bo jest przed emeryturą?

@Jolanta

Nie

Gabriela
@xi

Nie ma żadnych dodatków? Premii? Podwyżek?

P.
@Gabriela

Nie ma, a jeśli wpadnie jakaś premia to trzeba się na nią bardzo napracować, naprosić i to w niskiej kwocie więcej nie dadzą, a jeśli chodzi o planowanie urlopów czy załatwianie jakiś spraw z kierownikiem to na prawdę ciężko, lęk i strach żeby coś załatwić i wejść do biura

Renata
@P.

no ale czemu aż taki lęk i strach? Co takiego może zrobić - straszy zwolnieniami albo coś w tym stylu?

Pracownik Nowy wpis
@Renata

Krzyczy jest wybuchowy źle traktuje ludzi jest nie wychowany i nie powinien być na stanowisku kierowniczym, do ludzi zachowuje się jak by był ponad prezesem i dziwne jest to że prezez na to nie reaguje i da poniżać tak ludzi którzy na nich pracują ktoś powinien się tym zająć!!!!!!! Powinno się to wszystko pojawić w wiadomościach!!!!!

Sylwia Nowy wpis

Ciekawa jestem czy faktycznie jest aż tak źle czy po prostu jesteś nerwowy. No ale jeśli to co piszesz jest prawdą to dziwi mnie stosunek Pana Prezesa. Może tamten Kierownik ma na niego jakiegoś haka i stąd to wszystko?

Pracownik Nowy wpis
@Sylwia

Tak już jest od paru lat. Proszę zapytać pracowników i ludzi wokół nich. Gdyby było dobrze nie było by tych wszystkich opini, zwolnień i skarżenia się

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, tak piszą w ogłoszeniu operator wtryskarki. Znaczy, że mąż już by musiał umieć i gdzieś wcześniej pracować przy tworzywach, żeby mieć więcej płacono?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Pphu Silplast Jerzy Siekowski?

Beka

Raczej są organizowane obcięcia wydatków bo pracownicy to za duży wydatek dla firmy. Po prostu takie pytanie to jedno wielkie XD.

Aplikowałeś do firmy Pphu Silplast Jerzy Siekowski? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym Pabianice
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Zakład pracy chronionej - ochrona Pabianice
Pabianice
Seris Konsalnet Holding S.A.

Stanowczo nie polecam tej firmy.Są nastawieni tylko i wyłącznie na zysk.Pracownik wogule ich nie interesuje.Jak jakiś okres przepracujesz to dostaniesz 100zl karpiowego na swieta.żenada.

Beti

Witam, Nie polecam! Przyjmują w miesiącu po 20 osób i tyle też zwalniają. Zakład nastawiony tylko na wyzysk ludzi którzy chcą pracować. Są ustalone dziwne normy które są normami pracy niewolniczej. Brygadzistki wszystkimi sposobami, kosztem innych pracowników protegują swoich znajomych i bliskich podnosząc ich wydajność oczywiście wysiłkiem innych. Szczególnie Pani G! Nigdy więcej tam nie wrócę. Szczególnie niech uważają ludzie na stażu przez PUP.

Łukasz
@Beti

Czy robiąc normy, o których piszesz jest możliwość uzyskania premii lub innej gratyfikacji finansowej? Napisz więcej o wysokości wynagrodzenia i dodatkach socjalnych.

Były pracownik.
@Łukasz

Dodatków socjalnych nie ma.A za taką ciężką pracę dostaniesz 100zl narodowego za cały rok pracy.zenada

Iwo

Firma dobra więc jeśli ktoś pracuje tak,żeby spełniać pokładane w nim oczekiwania to nie ma powodu do obaw.

Norbert

Podpowie mi ktoś czy potrzebujecie nowych pracowników, warto składać cv?

Ciekawa jest ta firma jeśli urząd pracy wysyła za 1033,70 brutto na dwie zmiany do takiej firmy z niepełnosprawnością .Ile zarabia tam pracownik na 3 zmiany 2250 zł burto nie mówię tutaj w tym wypadku już o normach . Czy to jest (usunięte przez administratora) ????

Sagu

Przyjmując osoby z grupą niepełnosprawności muszą się liczyć z tym że nie każdy zrobi normy jak zdrowy fizycznie człowiek! A wymagają od nich jak od pelnosprawnych pracowników!

moralista

Tak, trzeba pracować jak się jest w pracy, niestety. Jeśli uda się dostać do pracy w firmie!!

Kron
@moralista

Zgadza się trzeba pracować w pracy, ale za uczciwą pracę należy się też uczciwa płaca Najniższa krajowa taką nie jest ? Co innego jest pracować spokojnie a co innego zasuwać jak na akord.

Xxx
@Kron

Niby to nie praca na akord ale normy na 8 godzina pracę są nie realne, te normy co miesiąc wyrabiają te same osoby, które zawsze mają kogoś do pomocy i dzięki nim maja ta premie.

Xxx

Pracowałam tam, kierownik produkcji bardzo wporzadku do ludzi. Bardzo niesymatyczny jest jeden z prezesów, w pracy wymagają bardzo dużo za najniższa krajowa żeby dostać marna premie trzeba nieźle się narobić.

Kron
@Xxx

Czy to znaczy że trzeba pracować bez przerwy, żeby wyrobić normę?

sunshine

Firma Silplast w Rudzie Śląskiej..co za mrukliwy i niesympatyczny babsztyl odbiera u Was telefony ?.

John Von Jungingen Arnijj

Firma bubel Atmosfera nie ciekawa. Zwalnianie następuje z dnia na dzień bez uprzedniego powiadomienia. Praca w stresie, niby umowa na prace ale pracuje się jak na akord. Stanowczo odradzamy.

Aziz_Shavershian_Brah

Nie wiem jak ma się tu sprawa do Firmy Silplast w Katowicach dlatego zaznaczam że moja opinia odnosi się tylko do tego spod adresu Halembska 158, 41-711 Ruda Śląska. Powiem to wprost nie polecam.

Abc
@Aziz_Shavershian_Brah

To ta sama firma, tylko adres zmieniła. Serdecznie nie polecam pod każdym względem

pracuje w tej firmie od dluzszego czasu i niemam zastrzezen do niczego ale wiadomo zawsze znajdzie sie ktos kto cos wymysli :)

Zostaw merytoryczną opinię o Pphu Silplast Jerzy Siekowski - Pabianice

• Jak się pracuje w Pphu Silplast Jerzy Siekowski?

Zobacz opinie na temat firmy Pphu Silplast Jerzy Siekowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pphu Silplast Jerzy Siekowski?

Pphu Silplast Jerzy Siekowski
  • Partyzancka 94/108