Dagrasso

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Dagrasso

Kurier

Stawka 7zł netto za godzinę (umowy brak). Szefowa wydawała się w porządku. Kierowniczka wymaga od Ciebie wszystkiego i zawsze jest źle. Szuka pretekstu by się przyczepić. Pomoc kuchenna - dzieci w wieku 15-16lat. Na kuchni syf, pod szafkami można znaleźć pleśń. Mycie podłogi śmierdzącą wodą (chyba sprzed miesiąca). Zatrudniasz się na samochód służbowy - płacisz z własnej kieszeni za paliwo oraz opłatę amortyzacyjną (?) Ogólnie ja tam wytrzymałem około miesiąca i pracę zmieniłem. Na szczęście.

Kurier - ciąg dalszy.
@Kurier 23.07.2017 11:50

Dodatkowo: - Musisz zanieść i później pochować stoliki i krzesła na ogródku. - Wynoszenie śmieci z całej pizzerii (nie tylko ze swojego stanowiska). - Robienie zakupów. - Wyrabianie i rozlewanie sosów. - Podlewanie roślinek. - Składanie kartonów. - Pilnowanie czy aby nie zabrakło jakiś składników. - Rozlewanie sosów do lokalu lub sałatek itd (których de facto Ty nie robisz). - Sprzątanie po innych pracownikach, którzy naśmiecili Ci na stanowisku (porozlewali sosy, zostawili obierki itd), bo przecież to Twoje stanowisko i oni muszą dbać o swoje (?) Jeżeli coś jest nie tak - wszystko wina kuriera. Samochody służbowe to stare złomy takie jak rozpadające się tico, z wyjątkiem nowszej skody, która i tak już jest w bardzo kiepskim stanie.

Dodaj opinię o tym pracodawcy i daj znać jak naprawdę wygląda zatrudnienie u niego. Osoby zastanawiające się czy wysłać do niego CV czekają na twój szczery wpis.

Zostaw opinię o Dagrasso - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dagrasso