vip guard

Opole

Opinie o vip guard

karol

jest OK firma, bardzo dobrze wykonali zleconą robotę, POLECAM.jesli pracownikom sie nie podoba, że malo płaci to mogą zawsze sobie zmienić firmę np. GWARANT-słyszałem że tam sprzątaczki mają włąsne firmy dla kosztów, śmieszne......

zenon

a ja jestem zadowolony z usług, bardzo profesjonalne, terminowe i z zaangażowaniem i indywidualnie podchodzą do każdej zleconej roboty. BARDZO dobra jakość usług .POLECAM JAK NAJBARDZIEJ

sfsf

atmosfera do niczego właściciel tnie koszty gdzie popadnie... [usunięte przez moderatora] oszczędnościowo ponad miarę, wypłaty z opóźnieniem na raty.

Kim

Bardzo słaba firma. Wielka prowizorka. Brak stałej wypłaty. [usunięte przez moderatora] Bardzo ciężka atmosfera. Nie polecam !!!

malutki

firma ok bardzo ok

mocny

to całkiem do rzeczy firma mało placa ale przynajmniej klienci normalni tacy z klasa

Zostaw opinię o vip guard - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie vip guard