Krowoderskie Biuro Nieruchomości-Smok

Kraków

Opinie o Krowoderskie Biuro Nieruchomości-Smok

Arturo

Pracowałem w tym biurze jakiś czas temu. Smieciowa umowa. Zero podstawy. Trzeba mieć własny samochód - zwracają tylko za paliwo. A co z amortyzacja auta???

Aga

Pracowałam, żenada. obiecują umowę etc a nie dają nic. Klientów trzeba oklamywala taka polityka firmy. Mateusz WIELKI współwłaściciel nic nie wie o etyce zawodu. Pracuje teraz w biurze gdzie ludzi się docenia, a Klientów szanuje.

@Aga 05.08.2016 21:55

Potwierdzam. Pracowałem tam jakiś czas temu.

Zostaw opinię o Krowoderskie Biuro Nieruchomości-Smok - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krowoderskie Biuro Nieruchomości-Smok