European Agency security

Żory

Opinie o European Agency security

szogun

Wotan - 2012-03-04 21:57:02 ja pracowałem i jest ok, z ludzmi można się dogadac, stawka jak wszędzie smieszna jak wszedzie, we wszystkich w firmach ochroniarskich, kokosów nie ma. Zależy jak płaci obiekt. Wszystko płacone na czas. Ogólnie norma nic ponadto.sprawdz se ZUS-OFE a potem pisz, dlatego tylko emerytów zatrudniają, bo na co takiemu OFE wstyd!!!!!!!!!!!!!! mini firma kogucik

Wotan

Tomaszek

trzeba pilnowac czy płacą gdzie trzeba to co trzeba płacic, firmy ochroniarskie lubią kombinowac...i emerytury nie bedzie.

biuro esa jest może i ok, ale co niektórzy pracownicy jedni w stosunku do drugich to chyba nie zawsze, nieładnie, są i fajni ale i na kable chytre trza uważac.

Zostaw opinię o European Agency security - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie European Agency security