BJV

Rzeszów

Opinie o BJV

mami

Słuchaj moze faktycznie, za coś tam nie otrzymał pieniedzy od klientów i nie ma z czego zaplacic ale to nie powinno byc usprawiedliwien na wypłatach dla pracowników.

brukarz

witam pracowałem w tej firmie i nikomu nie polecam nie ma stałej ekipy do róznych prac pieniadze nie są wypłacane tylko zaliczki duzo by mówic poprostu nie polecam

pracownik kostka

Pan Janusz nie wypłaca pieniędzy za pracę, tłumacząc sie że nie otrzymał pieniędzy i tak cały czas, kłamca i oszust, Nie polecam pracy w tej firmiei brania jakichkolwiek zleceń.

xxx

wszyscy pracownicy traktowani są jak złodzieje, a na koniec kończy się brakiem wypłaty albo sprawą w sadzie o kradzież - zero umowy, przestrzegania czasu pracy a jak przychodzi do płacenia to robią problemy i uciekają drugą bramą - niejednego już tak wykiwali- ogłoszenia o pracę długo nie znikają , pomimo bezrobocia. Ale przecież trzeba oszukiwać aby nakarmić [usunięte przez moderatora]

anonim - 2011-11-03 11:40:47 Jestem byłym pracownikiem i nie polecam zakupu drewna [usunięte przez moderatora] Niby mierzy w miarce ale zostawia 2 rzedy, jak robi dla klienta ,wiec zamiast 1mp. gosc ma 0,8mp.[usunięte przez moderatora]....praca na czarno i jeszcze nie chce płacic , [usunięte przez moderatora] BJV,nie polecam pracy u Niego

Jestem byłym pracownikiem i nie polecam zakupu drewna u tego [usunięte przez moderatora]Niby mierzy w miarce ale zostawia 2 rzedy, jak robi dla klienta ,wiec zamiast 1mp. gosc ma 0,8mp.oszust ....praca na czarno i jeszcze nie chce płacic ,

Zostaw opinię o BJV - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BJV