HMM HURTOWNIA MATERIAŁÓW MEBLOWYCH S.C.

Grudziądz

Opinie o HMM HURTOWNIA MATERIAŁÓW MEBLOWYCH S.C.

Alicja

@xxx, dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy. Uargumentuj swoją wypowiedź. Na jakim stanowisku byłeś zatrudniony? Należy pamiętać, że ogólne warunki pracy, atmosfera zależne są od obejmowanego stanowiska.

hard mi'

w sumie to zainteresowana jestem u was pracą jako lakiernik meblowy, na mieście kraża legendy o tym że sporo jak na Grudziądz płacicie, ciekawe czy to prawda

marek

Zobaczymy, w przyszłym tygodniu puszczam pierwsze zamówienie.

ggg27

jakość nie bardzo nie polecam

xxx

totalna porażka pracować tam

kuba

Slaba obsluga, zanim sie doczeka na obsluzenie, mozna sobie isc do innego sklepu bo w HMM trwa to WIEKI!!

Zostaw opinię o HMM HURTOWNIA MATERIAŁÓW MEBLOWYCH S.C. - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HMM HURTOWNIA MATERIAŁÓW MEBLOWYCH S.C.