Mikołaj Kowalski Ślusarstwo

Poznań

Opinie o Mikołaj Kowalski Ślusarstwo

Mały

Zgadzam się, ludzie daleko od tego pana. Zwykły naciągacz, nic więcej, udaje że prowadzi wielką firmę, a tak naprawdę nie ma czym piernąć

Nie polecam nikomu pracy u tego pana. Jest to [usunięte przez moderatora] i matacz jakich mało, nigdy nie ma pieniędzy, o swoją wypłatę trzeba się prosić miesiącami, praca oczywiście bez umowy na czarno, niestety umowa słowna z tym panem to już na starcie porażka. Po odejściu z firmy nie dostałem nawet należnych pieniędzy, także zdecydowanie nie polecam1

Zostaw opinię o Mikołaj Kowalski Ślusarstwo - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mikołaj Kowalski Ślusarstwo