Obram So z o.o.

Olsztyn

Opinie o Obram So z o.o.

Święty

Obram był kiedyś porządną firmą - do póki nie przejął jej Tetra Pack. Teraz robi się powoli tutaj cyrk na kółkach. Pracownicy, żeby otrzymać premię do wypłaty, podlizują się majstrom i kierownikowi. Jak ktoś ma jakieś odmienne zdanie, bądź chce zaproponować swoje rozwiązanie jakiegoś problemu zostaje po prostu ochrzaniony. Majstrzy mają swoich pupilków, których wywyższają i doceniają. Reszta to szaraki, po których można jechać jak po burej suce. Obram teraz poszukuje nowych pracowników, a to tylko dlatego, że teraz zaproponowano nowe stawki godzinowe, które wchodzą od 2018 r. Z tego powodu wielu stałych (i doświadczonych już) pracowników odchodzi. Zostają tylko starzy pracownicy, którzy wiedzą, że już w wieku 45-50lat nie będą mieli szans na zatrudnienie w innej firmie. Kładą uszy po sobie i pozwalają na to, żeby nimi pomiatano. Dodam tylko, że podobnie jak w Ostrowi Mazowieckiej, to i tutaj zaczyna się pojawiać mobbing i dręczenie pracownika. Socjal w tej firmie też leży i kwiczy. Nie polecam. Jeśli aplikujesz do tej firmy - daj sobie na luz. Lepiej idź do innej firmy.

@Święty 30.11.2017 19:26

Święty napiszcie jakie będą nowe stawki to Wam nie popsujemy niechcący Waszej poycji mówiąc mniej niż macie.U nas tak było,że dzieci po kursie tig pracują za połowę mojej stawki i prezes duma jak nas podkopać do ich poziomu.

Ile można zarobić w firmie Obram dla nowo przyjętych ludzi

Krinol

Stawki są różne jeśli pracujesz po 8 godzin to około 2500 ale jeśli pracujesz po 10 g + soboty 8godz to stawki są fajne bo wychodzi 3500-4500. To znaczy że jeśli lubisz (usunięte przez administratora) w pracy to Obram jest dla Ciebie.

@Krinol 23.10.2017 21:51

Dzięki za info pracuję mniejszej firmie ale mam lepiej i wszstko legal z zusem.Miło że ktoś odpisał konkretnie :-).

Spawacz

Obram szuka ludzi jestem spawaczem ,mam dozorowe na tig-a,7 lat w kwasówce czy ktoś może napisać ile proponują ?

Mateusz

Witam . Jestem pracownikiem firmy obram. Tyle że w siedzibie Ostrów mazowiecka pracuje w tej firmie 10lat .. Jestem ślusarz spawacz .. tu w Olsztynie praca ok .. Ale to co wyprawia dyrektor w Ostrowi mazowieckiej to przechodzi ludzkie pojęcie ... M.i.n . Uprawia sobie bez karnie MOBING ! A przepisy BHP ma totalnie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co najlepsze nie ma za bardzo co z tym zrobić bo ludzie którzy tam pracują boją się otworzyć za przeproszeniem gembe .. wcale się nie dziwię nikt nie chciałby stracić pracy z rodziną na utrzymaniu i ludzie godzą się na rządy tego chorego człowieka ... To teraz opowiem cco ten człowiek wyprawia ... Pracuje tam 4 brygady mniej więcej po 5 os 6 tokarzy , pracownik utrzymania ruchu i zaopatrzeniowiec . Wspomnę jeszcze ze przez tą sytuację lada moment zwolni się 6 młodych ludzi którym praca odpowiada lecz atmoswera i zarobki nie są warte urzerania się z tym panem. ... W jednej brygadzie ma dwóch ludzi o których dba .. reszta ludzi w jego oczach są obibokami i nie znają się na pracy.. cały czas coś mu przeszkadza wyrzywa się na pracownikach jak coś nie idzie w pracy ..często jest tak że każe zrobić pracę która robi się dwa tygodnie w 5 dni później wszystko jest nie tak i są nie potrzebne pretensje do pracownika ze coś źle zrobił ... Ostatnio już totalnie przesadził .. kazał dozorcy pozabierac i pochować wszystkie radia z hali .. gdzie w Olsztynie na każdym stanowisku gra radio z inna stacja i nikomu to nie przeszkadza ... Długo tu jeszcze pisać o tym gosciu.dodam że był poruszany temat zachowania tego człowieka ale najwyraźniej tym wyżej położonym od dyrektora się to podoba . mam tylko nadzieję że przeczyta to odpowiedni czlowiek i ktoś się w końcu zainteresuje co ten człowiek wyprawia z ludźmi w Ostrowi mazowieckiej ... Moim zdaniem wystarczyła by anonimowa ankieta przeprowadzona w tym zakładzie bez obecności tego człowieka . Pozdrawiam Mateusz ..

welder-tig

ciekawski Pan
@welder-tig 03.07.2016 20:00
Czy ktoś może napisać coś o zarobkach spawaczy ?Konkretnie stawkę godzinową i ewentualne dodatki typu premia,szkodliwe itd...?...

Nie

pan

Żaden nowy program wdrażany nie poprawi wydajności pracownika , a wręcz przeciwnie spowoduje zwiększenie biurokracji, a co za tym idzie powolny zgon firmy . Najlepszym sposobem na podniesienie wydajności pracowników jest szacunek ,odpowiednie motywowanie i dobre słowo od mistrza, a zwiększanie biurokracji mieliśmy to już za komuny i co wracacie do tego samego miłego spadania

Maro
@admin 21.06.2015 13:58
Jesteś zainteresowany pracą w firmie Obram So z o.o.? Zadaj pytanie na naszym forum i uzyskaj niezbędne informacje....

Dzień dobry mam pytanie jaka jest stawka godzinowa dla slusazy nowo przyjętych i czy są aktualnie przyjęcia na to stanowisko.

Zostaw opinię o Obram So z o.o. - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Obram So z o.o.