Obram So z o.o.

Olsztyn

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 22 ocen.

Opinie o Obram So z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Obram So z o.o.

Święty

Obram był kiedyś porządną firmą - do póki nie przejął jej Tetra Pack. Teraz robi się powoli tutaj cyrk na kółkach. Pracownicy, żeby otrzymać premię do wypłaty, podlizują się majstrom i kierownikowi. Jak ktoś ma jakieś odmienne zdanie, bądź chce zaproponować swoje rozwiązanie jakiegoś problemu zostaje po prostu ochrzaniony. Majstrzy mają swoich pupilków, których wywyższają i doceniają. Reszta to szaraki, po których można jechać jak po burej suce. Obram teraz poszukuje nowych pracowników, a to tylko dlatego, że teraz zaproponowano nowe stawki godzinowe, które wchodzą od 2018 r. Z tego powodu wielu stałych (i doświadczonych już) pracowników odchodzi. Zostają tylko starzy pracownicy, którzy wiedzą, że już w wieku 45-50lat nie będą mieli szans na zatrudnienie w innej firmie. Kładą uszy po sobie i pozwalają na to, żeby nimi pomiatano. Dodam tylko, że podobnie jak w Ostrowi Mazowieckiej, to i tutaj zaczyna się pojawiać mobbing i dręczenie pracownika. Socjal w tej firmie też leży i kwiczy. Nie polecam. Jeśli aplikujesz do tej firmy - daj sobie na luz. Lepiej idź do innej firmy.

Spawacz
@Święty 30.11.2017 19:26
Obram był kiedyś porządną firmą - do póki nie przejął jej Tetra Pack. Teraz robi się powoli tutaj cyrk na kółkach. Pracownicy,...

Święty napiszcie jakie będą nowe stawki to Wam nie popsujemy niechcący Waszej poycji mówiąc mniej niż macie.U nas tak było,że dzieci po kursie tig pracują za połowę mojej stawki i prezes duma jak nas podkopać do ich poziomu.

12

Ile można zarobić w firmie Obram dla nowo przyjętych ludzi

Krinol

Stawki są różne jeśli pracujesz po 8 godzin to około 2500 ale jeśli pracujesz po 10 g + soboty 8godz to stawki są fajne bo wychodzi 3500-4500. To znaczy że jeśli lubisz (usunięte przez administratora) w pracy to Obram jest dla Ciebie.

Spawacz
@Krinol 23.10.2017 21:51
Stawki są różne jeśli pracujesz po 8 godzin to około 2500 ale jeśli pracujesz po 10 g + soboty 8godz to stawki są fajne bo wych...

Dzięki za info pracuję mniejszej firmie ale mam lepiej i wszstko legal z zusem.Miło że ktoś odpisał konkretnie :-).

Spawacz

Obram szuka ludzi jestem spawaczem ,mam dozorowe na tig-a,7 lat w kwasówce czy ktoś może napisać ile proponują ?

Mateusz

Witam . Jestem pracownikiem firmy obram. Tyle że w siedzibie Ostrów mazowiecka pracuje w tej firmie 10lat .. Jestem ślusarz spawacz .. tu w Olsztynie praca ok .. Ale to co wyprawia dyrektor w Ostrowi mazowieckiej to przechodzi ludzkie pojęcie ... M.i.n . Uprawia sobie bez karnie MOBING ! A przepisy BHP ma totalnie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co najlepsze nie ma za bardzo co z tym zrobić bo ludzie którzy tam pracują boją się otworzyć za przeproszeniem gembe .. wcale się nie dziwię nikt nie chciałby stracić pracy z rodziną na utrzymaniu i ludzie godzą się na rządy tego chorego człowieka ... To teraz opowiem cco ten człowiek wyprawia ... Pracuje tam 4 brygady mniej więcej po 5 os 6 tokarzy , pracownik utrzymania ruchu i zaopatrzeniowiec . Wspomnę jeszcze ze przez tą sytuację lada moment zwolni się 6 młodych ludzi którym praca odpowiada lecz atmoswera i zarobki nie są warte urzerania się z tym panem. ... W jednej brygadzie ma dwóch ludzi o których dba .. reszta ludzi w jego oczach są obibokami i nie znają się na pracy.. cały czas coś mu przeszkadza wyrzywa się na pracownikach jak coś nie idzie w pracy ..często jest tak że każe zrobić pracę która robi się dwa tygodnie w 5 dni później wszystko jest nie tak i są nie potrzebne pretensje do pracownika ze coś źle zrobił ... Ostatnio już totalnie przesadził .. kazał dozorcy pozabierac i pochować wszystkie radia z hali .. gdzie w Olsztynie na każdym stanowisku gra radio z inna stacja i nikomu to nie przeszkadza ... Długo tu jeszcze pisać o tym gosciu.dodam że był poruszany temat zachowania tego człowieka ale najwyraźniej tym wyżej położonym od dyrektora się to podoba . mam tylko nadzieję że przeczyta to odpowiedni czlowiek i ktoś się w końcu zainteresuje co ten człowiek wyprawia z ludźmi w Ostrowi mazowieckiej ... Moim zdaniem wystarczyła by anonimowa ankieta przeprowadzona w tym zakładzie bez obecności tego człowieka . Pozdrawiam Mateusz ..

welder-tig

Czy ktoś może napisać coś o zarobkach spawaczy ?Konkretnie stawkę godzinową i ewentualne dodatki typu premia,szkodliwe itd...?

ciekawski Pan
@welder-tig 03.07.2016 20:00
Czy ktoś może napisać coś o zarobkach spawaczy ?Konkretnie stawkę godzinową i ewentualne dodatki typu premia,szkodliwe itd...?...

Nie

pan

Żaden nowy program wdrażany nie poprawi wydajności pracownika , a wręcz przeciwnie spowoduje zwiększenie biurokracji, a co za tym idzie powolny zgon firmy . Najlepszym sposobem na podniesienie wydajności pracowników jest szacunek ,odpowiednie motywowanie i dobre słowo od mistrza, a zwiększanie biurokracji mieliśmy to już za komuny i co wracacie do tego samego miłego spadania

admin

Jesteś zainteresowany pracą w firmie Obram So z o.o.? Zadaj pytanie na naszym forum i uzyskaj niezbędne informacje.

Maro
@admin 21.06.2015 13:58
Jesteś zainteresowany pracą w firmie Obram So z o.o.? Zadaj pytanie na naszym forum i uzyskaj niezbędne informacje....

Dzień dobry mam pytanie jaka jest stawka godzinowa dla slusazy nowo przyjętych i czy są aktualnie przyjęcia na to stanowisko.

Zostaw opinię o Obram So z o.o. - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Obram So z o.o.