Fundacja Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Dąbrowa

Opinie o Fundacja Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Ola

Witam, jak najbardziej zgadzam się z @Madzia, co prawda wpis jest dość stary ;) ale zawarte treści są aktualne :)

operator

Witam, firma źle zarządzana przez kierowniczkę produkcji monikę, tragedia, a technologowie to ludzie bez doświadczenie i bez wiedzy mający przytakiwać kierowniczce, porażka

Zostaw opinię o Fundacja Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu - Dąbrowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu