Favorit Furniture

Szczytno

Opinie o Favorit Furniture

kj
użytkownik zarejestrowany

@Były pracownik nie ma żadnych ofert regularnie przeglądam strony internetowe i jest cisza z Favorit Furniture

użytkownik zarejestrowany

Jakie oferty i gdzie są ? o favorit mają być te oferty

Ownage

Może być tak, że po prostu obowiązuje ich reklamacja mebli i stronka została wykupiona z góry na ileś tam lat i jeszcze funkcjonuje. Jakieś ploty latają, że niby do końca tego miecha ma ruszyć fabryka. Pożyjemy zobaczymy.

jaś

Tak fabryka zamknięta co sie teraz tam dzieje to niewiem

jarek

Zgadza się, wyszła wielka lipa. Wprowadzają plan B, co oznacza fizyczną likwidację zakładu.

julka

no i co zamknęli favorit a teraz po kryjomu pod osłoną nocy wywożą maszyny i tyle z kupna przez inwestorów [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

niewolnik

Kolejna grupa zwolnionych, w grudniu kolejni, chcą zabrać socjalne. Patrzę z zazdrością na pracujących w państwowych firmach. Mają niezłe zarobki, trzynastki, premie. A tu w Favoricie nic, tylko (usunięte przez administratora) za 1400zł.

bbnnnbhvhv

(usunięte przez administratora)kierownictwo się opieprza majstrowie nic nie robią a ludzi mają za nic ,chcieliby żeby oludzie sami sobie podstawiali materiał i najlepisej sami go poprawili na ///montarzu...a póżnie jeszcze spakowali i za wszystkich słuchali

Anonim - 2013-01-18 01:25:34 A jak jest z przyjmowaniem do pracy ? Solidna rekrutacja czy biorą po gimnazjum ? PozdrawiamCZY SĄ PRZYJĘCIA JAK ONE PRZEBIEGAJĄ CZY TYLKO PO UKŁADACH .

Anonim

szalona

heh ...zapomnialam dodac...pozabierał wszystkie premie....najnizsza krajowa....tyle sie zarabia.....

szalona

OOO noo, w koncu ktos napisał prawde...bossse ludzie co tam sie dzieje...katastrofa,tego nawet nie da sie opowiedziec,potwierdzam slowa poprzednikow,,hehh pozdrawiam wszystkich,a na marginesie tez tam pracuje...firma idzie ku dolowi a to wszystko przez prezesa

kloeloweki

tak potwierdzam wypowiedz poprzednika[usunięte przez moderatora] się za marne grosze a mało tego ta fabryka idzie ku upadkowi nasz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prezes Liberna swoimi działaniami doprowadzi do bankructwa firmy zwalniają ludzi za byle co nie przestrzegają drogi służbowej i nie dbają zupełnie o jakość produktów

OWNAGE

Na Montażu[usunięte przez moderatora] !!! Szybko szybko, nie tak !! Zle układasz, tak tez zle w ogole [usunięte przez moderatora] wsszystko zle !!! J[usunięte przez moderatora]Praca na akord schnella schnella [usunięte przez moderatora]bo jak sie nie wyrobisz to dostaniesz marne [usunięte przez moderatora] grosze. Tyle wam powiem o [usunięte przez moderatora] Favorku Furniturce.

Zostaw opinię o Favorit Furniture - Szczytno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Favorit Furniture