Opinie o Superkiosk1 Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Superkiosk1 Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Superkiosk1 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Superkiosk1 Sp. z o.o. w Poznań

Omujborzecotutajsiedzieje Nowy wpis

Zatrudnimy sprzedawcę do Saloniku Prasowego na pętli tramwajowej Ogrody. Salonik czynny w godzinach od 6.00 do 21.00, sobota do 6.00 do 16 00 niedziela 9.00 do 15 00. Zapraszamy do wysłania CV . Po jego weryfikacji zaprosimy Was na rozmowę kwalifikacyjną i dzień próbny. Gwarantujemy kilkudniowe , płatne szkolenie i prace w miłej atmosferze oraz elastyczny grafik dopasowany do weekendowcych zjazdów i wykładow - dwa weekendy w miesiącu cale wolne. Oczekujemy pełnej dyspozycyjności w pozostałe dni - minumum 150h miesięcznie. Grafik ustalamy raz w miesiącu. Wymagamy staranności i uczciwości. Mile widziane doświadczenie w handlu. Wynagrodzenie netto za godzine na kilkutygodniowym okresie próbnym 15 PLN- umowa zlecenie. Długość okresu próbnego zależny od doświadczenia i szybkości przyswajania wiedzy. Stawka po okresie próbnym to 18 pln na umowie zlecenie. Po pół roku możliwa umowa o prace na mniejszej stawce godzinowej.

Lidia

Pisał ktoś, że pracuje się bez umowy...jak to możliwe? i czy nadal tak jest? No i czemu pracownicy się na to godzą w ogóle?

Bylem widzialem
@Lidia

Bo wojtek ciagle obiecuje ze da umowe? A tak naprawde w hoo ya leci. Przycina na stawkach i wie jak to zeobic, np z pitem zero. Niby mowi ze nie wie jak rozliczac a tak na serio to patrzy jak cie oszukac, musisz byc sprutniejszy od niego. Pod plaszczykiem serdeczności, która byle kto kupi kryją sie slabe zagrania byle to on mial najlepiej. Ogólnie tragedia. Powaznie, nie polecam, bo widze ze od kilku lat opinie sa niezmienne.

Ali Nowy wpis
@Bylem widzialem

Mam pytanie jak wyglądało zwolnienie z pracy pracuje również bez umowy i chce się zwolnić jest szansa na otrzymanie kasy za przepracowany czas

Super

Obecnie jestem pracownikiem w tej firmie i naprawdę niewiem skąd wzięły się tak negatywne opinie ... Szef jest naprawdę bardzo ludzkim , miłym , wyrozumiałym człowiekiem który uważam że potrafi docenić dobrego pracownika ???? a kierowniczki są bardzo miłe i wspierające oraz bardzo pozytywne ???? Super mi się pracuje w Super Kiosku ???? Zachęcam do współpracy wszystkich NORMALNYCH ludzi !

E-wka
@Super

Podejrzewam,że to opinia na zyczenie szefostwa

Bylem widzialem Nowy wpis
@E-wka

Raczej bie jnaczej, przeciez opinie mozna pisac bez rejestracji. A raczej zaden klient nie mialby interesu wchodzić na stronę z opiniami o pracodawcy i pisac peanow na czesc wielce szanownego

Edyta Nowy wpis
@Bylem widzialem

A to nie jest obustronne? Na ile w takim razie można wierzyć opiniom byłych pracowników?

...

Potrzebują ludzi a zwalniają z byle powodu, masz grypę żołądkową? Możesz od razu pożegnać się z pracą bo napiszą ci że masz sobie szukać nowej pracy ???? A później się dziwią że mają braki w pracownikach

Edyta
@...

Z powodu grypy żołądkowej? Ktoś serio tak miał? Jaki to sens zwalniać, żeby potem znowu zatrudniać? Może nie chcą ludziom zdradzać prawdziwych przyczyn a serio do pracy się nie nadają tutaj czy coś?

Zofia
@...

kto takie maile wysyła? Dział hr, właściciel, przełożony?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Superkiosk1 Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
E-wka

Moja uwaga dotyczy Super kiosku na osiedlu Łokietka w Poznaniu.Panie są szalenie sympatyczne .Bardzo zaangażowane w niesieniu pomocy klientom,którzy czegoś nie moga znaleźć.Natomiast muszę przyczepić die do asortymentu.Cieszy import chemii niemieckiej.Natomiast nie ma np.worków na smieci.A były.Poza tym brakuje np.męskich skarpet,damskich skarpetek .Niektóre kioski oferują gazety z książkami.W super kiosku tego nie ma.Jest natomiast badziewie typu :skarbonki,kubeczki,etui na okulary.Jednym słowem szmelc.Kiosk usytuowany na terenie Netto jest bardziej przyjazny.Ewa Lesińska

Łokietek

Dobrze byłoby , żeby pracownicy kiosku na os. Łokietka 102 przepędzili osoby codziennie stojące i pijące piwo od rana tzn od godz . co najmniej 6,15 często do godz . 7. Spożywanie alkoholu w miejscach publicznych jest zabronione nie mówiąc już o tym , że w tym miejscu wyglada to fatalnie .

Teresa
@Łokietek

Wiesz, wydaje mi się, że obowiązkiem pracowników Superkiosku nie jest zajmowanie się takimi sprawami, a na pewno nie osobiście. Jesteś klientem tego kiosku? Jeżeli tak, to napisz proszę coś o tym, jak oceniasz obsługę klienta i czy jesteś zadowolony, z chęcią dowiem się czegoś na ten temat. Pozdrawiam.

Łokietkowa
@Łokietek

To proszę dzwonić na policje albo staż miejska

@złociesz na jakim dziale pracujesz/pracowałeś ? I ile da się zarobić ?

Nandur
@Marek

Nie ma dzialow. Jesyes 12h czasem bez umowy i siedzisz. Robisz dostawy, wprowadzasz w system, podpisujesz nazeiskiem faktury, zwraczas i przyjmujesz prase za co odpowiadasz pienieznie mimo ze nic.nie podpisywales. Sprzedajesz fajki, alkohol, lotto. Kase prowadzisz. Sprzatasz. Towarujesz. Pilnujesz fifo.

Reni

Mam nadzieję, że jest tak dobrze stąd taki spokój na forum?

zainteresowany

Na jakich zasadach pracuje się w firmie? Jakie zarobki można wyciągnąć?

Klient

Robię zakupy prawie codziennie . Dziewczyny pomocne i uśmiechnięte, oby tak dalej !

złocisz

nie polecaam pracuejsz ponad swoje sily a i tak o pieniadze sie prosic trzeba i probuja na godzionach oszukiwac wykorzystuja mlodych ktorzy szukaja obojetnie jakiej pracy i nie znaja prawa pracy omijac szerokim lukiem chybaze chcesz pracowac ponad sily za grosze (usunięte przez administratora)

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Superkiosk1 Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Kk

Wszystkie kioski są czynne , w różnych godzinach .

Koniec

Mam spore doświadczenie w handlu i żadna praca mnie nie zniszczyła tak jak w tej pseudo firmie gdzie musisz się obracać w każdą stronę, bo cwaniactwo szefostwo nie zna granic. Klienci są mega specyficzni :potrafią dzwonić do szedostwa (wziąść nr z neta )i narobić gnoju. Czasem wystarczy krzywo spojrzec lub za głośno odpowiedzieć. Czepianie się o asortyment pominę,ale wieczne zawracanie dupy w kwestiach najprostszych jest na porządku dziennym. Oraz z musisz mieć zawsze odliczenia gotówkę dla nich i zawracania wsze drobne bo mimo zawracania wsze posługują się kartami płatniczymi to za gownogazety typu Zycie na Goronco, Życie na Zimno płacą 100 lub 200. W tej pracy czujesz się jak w klatce. Musisz wiecznie siedzieć na dupsku bo klient wejdzie i jest święta krowy a jak czegoś nie zrobisz to znowu twoja wina bo coś nie zrobione. Wiec albo zbierasz bure albo robisz kilometry po sklepie. Nie myśl że jak złożysz cv to dostaniesz prace w tym punkcie co złożysz cv bo rzuca cie gdzie im pasuje. Ogólnie nie polecam.

Katie

Kultura pracy tego przybytku szatana jest bardzo niska. Odnosi się wrażenie, żę nie istnieje. Kasjerki wiecznie obrażone, i notorycznie oszukują na reszcie. Asortyment jest niszowy, widać że zamawiają chińskie zabawki bez atestów i narzucają horendalną marżę. Na punkcie w Pestce jet wieczny bałagan. Z rozmowy z pracownikami wynika oraz moich obserwacji, ze pracują ponad siły, na pół etatu na umowie i za to mają odprowadzane zusy a faktycznie pracują dużo więcej. Nie dziwię się, że są niezadowoleni, bo co przychodzę to widuję te same spocone twarze. Na innym punkcie widać ze brakuje klimatyzacji, ludzie nie mają czym oddychać, ale na nowy towar szefuncio za dyche ma. Ale zeby zadbac o swoich pracownikow to nie. Nie chciałabym mieć takiego pracodawcy NIGDY.

Nitka67

Atmosfera beznadziejna kierowniczka Joanna wszystko wiedząca a jedyne co wie to jak wskoczyć szefowi na kolana. Umowa na 1/4etatu a pracujesz na ponad etat. Jak chcesz więcej etatu to musisz sobie sama opłacić. Potrafią zadzwonić o7rano że ktoś nie pojawił się w pracy i Ty masz być gotowa na13h pracy 15min przerwy jeśli nie ma ruchu i jest taka możliwość. Odciaganie kasy z wypłaty za pseudo inwentury o których nikt nic nie wie i dokumentu na to też brak. Wojtek zjadł by spod siebie by nikomu nic nie dać. W zakładzie pracy nie ma wypłat na czas i chorobowe czy urlop na żądanie jest tylko w kodeksie pracy z którego nic sobie nie robią.

Żan

Szef Wojtek to złotówa na14h pracy 15min przerwy umowa na 1/4etatu Szef Kuba ciągle o wszystkim zapomina i obiecuje złote góry bez pokrycia????Atmosfera pracy słaba odciągają kase za co tylko się da premia to fikcja przedmiotowe traktowanie pracowników zawsze trzeba być dyspozycyjnym gdyby ktoś nie zjawił się w pracy to musisz być gotowy bo inaczej obraza majestatu i rozmowa na ostrzegawcza na dywaniku

admin

Wiele osób szuka pracy w firmie. Twoja wiedza i doświadczenie może okazać się dla nich bezcenne. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw merytoryczną opinię o Superkiosk1 Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Superkiosk1 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Superkiosk1 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Superkiosk1 Sp. z o.o.
  • Os. Czecha 73