Moment Media

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 13 ocen.

Moment Media
1 13 6 1

Opinie o Moment Media

Agnieszka

@Jacek, zapewniam Cię, że żadne negatywne opinie nie są usuwane z naszego forum, jeśli tylko nie naruszają zasad regulaminu, który każdy akceptuje dodając komentarz. Zachęcam do przeczytania go (https://www.gowork.pl/regulamin ), ponieważ część Twojego wpisu również rażąco narusza zasady panujące na forum i może zostać usunięta przez administratora. Mile widziane są tu wszystkie opinie, zarówno pozytywne, jak i negatywne, ale zwracamy uwagę na to, by były napisane w sposób merytoryczny, konkretny i kulturalny. Czy firma aktualnie prowadzi jakieś rekrutacje? A może ktoś niedawno podjął pracę w Moment Media?

Jacek

Świetna sprawa ... Ciekawe ile administrator wziął kasy za usunięcie opinii :):):). Było sporo na temat tej firmy, teraz niema nic :):):) pozdrawiam administratora... Czy może lepiej napisać sz...tę ? Jakim trzeba być ch---jem żeby pomagać złodziejom ... Internet pamięta ...

anonim

(usunięte przez administratora)

mua

Kontakt do właściela...prefrerujesz nr telefonu czy adres zamieszkania?

anonymous

Wpisz swoją odpowiedź

mua

Chciałam pomóc, ale decyzja należała do Ciebie. Rozumiem i życzę powodzenia!

Administrator

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych informacji o Moment Media jako pracodawcy.

Zostaw opinię o Moment Media - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moment Media