Moment Media

Opinie o Moment Media

Paweł D.

Witam. Nie polecam współpracy z Moment Media sp. z o.o. Jeden raz pracowałem dla nich na przełomie lutego i marca do tej pory nie zapłacili. Pani Aneta pracująca tam kobieta twierdzi za każdym ponagleniem, że faktura została opłacona i przelew powinien dotrzeć następnego dnia. Zakłamanie... Pod adresem siedziby jest prywatne mieszkanie i nikt o niczym nie wie. Prezes Józef Pająk nie wiadomo czy w ogóle istnieje, bo skontaktować się jest niemożliwe. Farsa. Odradzam. Chyba, że zapłacą z góry. Mi nie zapłacili i raczej nie zapłacą. Słyszałem, że nie jestem jedyny. Firma krzak, właściciela brak.

Paweł D.
@anonymous 08.01.2018 09:20

Nie interesuje mnie już kontakt z takimi ludźmi. Zeszmacili się za kilka stówek.

mua
@Paweł D. 09.02.2018 11:05

Chciałam pomóc, ale decyzja należała do Ciebie. Rozumiem i życzę powodzenia!

Wojtek

Moment Media Sp. z o.o. warszawa, Nie polecam. Firma wymiguje się od zobowiązań. Unikajcie nazwiska Aneta Wachnik. Nie spłacają zobowiązań.

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych informacji o Moment Media jako pracodawcy.

Sabina

Moment Media Właściciel Pająk Piotr - Współpraca Aneta Wachnik. Odradzam współpracę!!! (usunięte przez administratora) i naciągacze !!!

Marek

Brak szacunku, szujostwo, (usunięte przez administratora). Moment Media Sp. z o.o. Piotro Józef Pająk - Oni właśnie tak działają. Ostrzegam przed kimś takim jak Aneta Wachnik - Naciąga, wyłudza, kłamie. Unikajcie jak ognia tych dwóch nazwisk i Firm, które reprezentują ...

Komornik

Moment Media Sp. z o.o. Józef Pająk... Zaległości w czynszach, nierozliczone drobne sumy z uczynnymi ludźmi, sprawy w sądach z tytułu należności, komornicy na karku. Aneta Wachnik oszukuje i naciąga, nie spłaca należności. Odradzam współpracę...

Ania R.

To co piszecie to święta prawda, oszukańcza firma. Pani Wachnik to szuja... Unikajcie kontaktu i nie pracujcie z nimi bo Was oszukają.

Jarek

Dołączam do powyższych. Firma nie spłaca należności. Trzeba się naszarpać żeby zapłacili. Wiem że ludzie w ogóle rezygnują jak mają małe kwoty do odzyskania. Nie polecam współpracy.

Grzesiek.

Nie polecam. Brak słów... Ogólnie nie płacą.

Krzysztof.

Oszuście i kombinatorzy. Odradzam pracę z nimi.

Jarek

Nie płacą na czas, albo w ogóle. Odradzam wszystkim współpracę.

Andrzej B.

Nie plujcie na nich bo i tak powiedzą, że to deszcz. Aneta reprezentuje firmę w tak dramatyczny sposób, że aż żal mi jej. Straciła honor, o ambicji w ogóle nie wspomnę. Dla pieniędzy można się zeszmacić, ale czy warto ? Aneta ! Warto było ? Poczytaj proszę i opamiętaj się.

Mirosław

Robiłem drobne zlecenie dla firmy. "mniej niż tysiać złotych " mimo że miałem dostac zapłątę po 2 tygodniach nie mogę się doczekać na swoje pieniądze od 3 miesiecy.

JArek

Zwlekaja z płątnościami. FIrma nierzetelna!

Ania S.

Znam firmę od podszewki. Wiem jak działają bo dla nich pracowałam. Nie płacą, nie spłacają. Ale to tylko do stycznia. Od stycznia wystarczy moi drodzy przedstawić nierozliczoną fakturę w terminie do urzędu skarbowego. Ten ściągnie kasę z odsetkami i jeszcze skontroluje :). Także wytrzymajcie do stycznia. A Anecie serdecznie życzę żeby dalej szef ją traktował tak jak dotychczas. Dobra praca zastąpi honor, a pieniądze pozwolą się zeszmacić. Mam nadzieje, że mnie pamięta...

Drukarz

Drukowaliśmy jakiś czas temu siatkę dla nich do powieszenia na jakiś hotel w stolicy. Byliśmy podwykonawcą. Oddaliśmy pracę w zasadzie z dnia na dzień. My kasę otrzymaliśmy, ale końcowa agencja mówi, że nie zapłacili jeszcze do dzisiaj. Wierzyć nie wierzyć ? Po powyższych opiniach raczej prawdę mówią. Bez gotówki z góry nie ruszać z niczym dla nich.

Kamila

Nie polecam współpracy również. Moment-Media Sp. z o.o. powstała po rozłamie Grupy Gram. Nikt nie wie dlaczego spółka się rozpadła. Ale jak nie wiadomo o co poszło, to zawsze chodzi o jedno - pieniądze. Pracowałam z nimi, wiem jak pracują i jak traktują wierzycieli. Ostrzegam wszystkich!!!!!!!!!!!!!!! Kasę brać z góry, albo nie pracować dla nich bo na pewno nie zapłacą w terminie. A często nie płacili wcale.

Pioter

Hej. Nie pracowałem dla nich, ale zwrócili się do nas z kosmicznym (czytaj bezsensownym) zleceniem. Na wczoraj, na już bo szef chce. Pisali maila przesłali materiały ale nikt nie chciał tego zrobić. Sprawdzaliśmy co to za firma i czym się zajmuje. Dziwni ludzie. Podobno mają klientów z górnej półki, ale co można powiedzieć o firmie z kilkumiesięcznym stażem. Ogólnie miła rozmowa i na tym koniec. Ale wielkie THX Pawle, że podpowiedziałeś o płatnościach z góry. Będę pamiętał im uczule innych. warto mieć oko na takich "zbirów" :):):)

Zostaw opinię o Moment Media - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moment Media