Moment Media

Moment Media

Opinie o Moment Media

Agnieszka

@Jacek, zapewniam Cię, że żadne negatywne opinie nie są usuwane z naszego forum, jeśli tylko nie naruszają zasad regulaminu, który każdy akceptuje dodając komentarz. Zachęcam do przeczytania go (https://www.gowork.pl/regulamin ), ponieważ część Twojego wpisu również rażąco narusza zasady panujące na forum i może zostać usunięta przez administratora. Mile widziane są tu wszystkie opinie, zarówno pozytywne, jak i negatywne, ale zwracamy uwagę na to, by były napisane w sposób merytoryczny, konkretny i kulturalny. Czy firma aktualnie prowadzi jakieś rekrutacje? A może ktoś niedawno podjął pracę w Moment Media?

Jacek

Świetna sprawa ... Ciekawe ile administrator wziął kasy za usunięcie opinii :):):). Było sporo na temat tej firmy, teraz niema nic :):):) pozdrawiam administratora... Czy może lepiej napisać sz...tę ? Jakim trzeba być ch---jem żeby pomagać złodziejom ... Internet pamięta ...

mua

Kontakt do właściela...prefrerujesz nr telefonu czy adres zamieszkania?

anonymous

Wpisz swoją odpowiedź

mua

Chciałam pomóc, ale decyzja należała do Ciebie. Rozumiem i życzę powodzenia!

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych informacji o Moment Media jako pracodawcy.

Zostaw opinię o Moment Media - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moment Media