HR team Doradztwo Personalne

Kraków

Opinie o HR team Doradztwo Personalne

tomala

jola' wieksozsc osob wypowiadajacych sie o firmie poleca.Przede wszystkim mają bardzo dobre podejscie do klienta i sa przyjazni. Poza tym zespoł tworzą bardzo wykwalifikowani pracownicy i wyksztalceni z doradzwta zpersonalnego, takze bez obaw moglabys sie zglosic.

Majka

dobry kontakt, profesjonalnie. Jestem zadowolona.

Kandydat

Jest ok.

informatyk

Firma nowa na rynku, ale właściciele znani w Krakowie headhunterzy. W kazdym razie stosunek do kandydata jest po prostu absolutnie wspaniały - miałem interview o 21.00, po mojej pracy, rozmowy telefoniczne wieczorami, bo nie mogłem wcześniej. I pracy nie dostałem, ale od razu miałem info co i jak. A nie czekanie, telefony i domyślanie się co z moja kandydaturą jak w iinych firmach headhunterskich. Wiedza co robia, takim podejsciem na pewno zawojóją rynek.

Zostaw opinię o HR team Doradztwo Personalne - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HR team Doradztwo Personalne