Hallesche-HSK

Leipzig

Opinie o Hallesche-HSK

Banda oszustów,obiecują 1800eur płacą 1200euro.Praca po 20 godzin żadnych norm czasu pracy kierowców a gość który rekrutuje to niejaki (usunięte przez administratora) i oszusta znajdziecie go pod (usunięte przez administratora) Normalni ludzie nie dajcie się takim oszustą,on tylko liczy na troli co pojadą na miejsce i zostaną bo szkoda wracać ze względu na koszty.NAPRAWDĘ JEDNO WIELKIE (usunięte przez administratora) A ZRESZTĄ CAŁE NIEMCY WSCHODNIE TO SYF,KIŁA IMOGIŁA. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Hallesche-HSK - Leipzig

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hallesche-HSK