Centrum Edukacji ATUT

Legnica

Opinie o Centrum Edukacji ATUT

kacha

powiedzcie mi prosze cyz ktos z was chodzi tam na kurs jezyka angielskiego, ilu osobowe są grupy?

Sprawiedliwy
@kacha 18.05.2016 09:33

Witam, Nie polecam wręcz odradzam próbowaliśmy kiedyś nauczania w tej szkole i zostaliśmy potraktowani jak śmiecie. Kadra zarządzająca nie ma za grosz szacunku do klienta. 5 spotkań i pieniądze wyrzucone w błoto. Osobiście polecam kiedyś uczęszczałam do http://www.horizons.pl (nie jest tanio, wymagający nauczyciel). Nie oczekuj, że w szkole językowej gdzie nauczyciele zarabiają grosze nauczysz się dobrze języka. Lepiej wydać więcej kasy i rozpocząć zajęcia indywidualne lub w grupie maksymalnie 2-3 osobowej.

Agnieszka

Godzinny się dobiera do indywidualnych możliwości pracy także wszystko jest do dogadania. Starają się układać tak plan żeby nie było paru godzinnych przerw między grupami i żeby liczba godzin odpowiadała temu na ile chcemy się zaangażować. Do dyspozycji pomieszczenie dla lektorów, gdzie można przygotować sobie np. obiad. Bardzo dobry kontakt z osobami pracującymi w sekretariacie - ogólnie stawiają na młoda, dynamiczną rozwijającą się kadrę. Ja pracuje i oceniam : BEZ ZARZUTÓW!

.... - 2010-10-16 22:49:30 atut to wydmuszka czyki co?

....

atut to wydmuszka

HWDCE

Praca w CE ATUT jako asysten do danego regionu to poprostu jedna wielka masakra, popierwsze nie jest mozliwe zwerbowac jaka kolwiek placowke bo sa one juz dawno obstawione , a poza tym obiecuja zlote gory ktore potem okazuja sie niczym.

Zostaw opinię o Centrum Edukacji ATUT - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Edukacji ATUT