Poznań

Opinie o B-World ( firma handlowo-reklamowa)...telekomunikacja Polska S.A - doradca klienta

Emil

@darek pewnie tak, chociaż aktualnie nie widzę żadnych ofert zatrudnienia. Może to też dobry znak - nie ma w tej firmie rotacji pracowników. Ciekawe, czy poszukują czasami stażystów, bo w tak wszechstronnej firmie na pewno można się całkiem sporo nauczyć :)

Jeżeli pracujesz lub pracowałeś w firmie B-World ( firma handlowo-reklamowa)...telekomunikacja Polska S.A - doradca klienta to wypowiedz się na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw opinię o B-World ( firma handlowo-reklamowa)...telekomunikacja Polska S.A - doradca klienta - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B-World ( firma handlowo-reklamowa)...telekomunikacja Polska S.A - doradca klienta